house · resale
Elizabeth Anscombestraat 23
1349ND Almere · Oosterwold Zuid · wijk Oosterwold · Almere
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 88 m² |
| Perceel | 208 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A++++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | inter immo Makelaardij B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Almere met 61–114 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 94e percentiel (+34.6% t.o.v. mediaan van € 4.348/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Elizabeth Anscombestraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Elizabeth Anscombestraat 11 | 94 | A++++ | € 550.000 | € 5.851 |
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 3.530 |
|---|---|
| Dichtheid | 621 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 552.000 deze listing -7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 2.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 2.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00347702
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Verbeelding — 1.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 1.33 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medi-Mere — 1.36 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.459 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 50.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++++ en 88 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 704 per jaar (~€ 59/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.518 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~440 kg per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Warmtepomp |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A4 |
| Inhoud | 330 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bosgouw 314 Bosgouw, Brongouw en Nijvergouw | 104 | A+ | € 495.000 |
+€ 21.424
3 stap(pen)
|
€ 516.424 | +€ 1.424 | |
| Coendersborgstraat 22 Landgoederenbuurt Noord | 108 | A | € 465.000 |
+€ 47.520
4 stap(pen)
|
€ 512.520 | € -2.480 | |
| Wimpelplantsoen 203 Noorderplassen W.-Oost | 94 | A+ | € 485.000 |
+€ 33.840
3 stap(pen)
|
€ 518.840 | +€ 3.840 | |
| Anna Maria van Schurmanlaan 60 Oosterwold Zuid | 94 | A++++ | € 510.000 | +€ 0 | € 510.000 | € -5.000 | |
| Quickstepstraat 67 Danswijk Noordoost | 103 | A | € 475.000 |
+€ 45.320
4 stap(pen)
|
€ 520.320 | +€ 5.320 | |
| Geerten Gossaertpad 9 Literatuurwijk Noordwest | 110 | A | € 475.000 |
+€ 48.400
4 stap(pen)
|
€ 523.400 | +€ 8.400 | |
| Peggy Ashcroftstraat 37 Filmwijk Bouwrai Zuid | 114 | A | € 450.000 |
+€ 50.160
4 stap(pen)
|
€ 500.160 | € -14.840 | |
| Springendallaan 22 Landgoederenbuurt Noord | 108 | A | € 450.000 |
+€ 47.520
4 stap(pen)
|
€ 497.520 | € -17.480 | |
| Fagotstraat 31 Muziekwijk N.-Midden | 110 | B | € 485.000 |
+€ 60.500
5 stap(pen)
|
€ 545.500 | +€ 30.500 | |
| Sambastraat 47 Danswijk Noordoost | 100 | A | € 439.500 |
+€ 44.000
4 stap(pen)
|
€ 483.500 | € -31.500 | |
| Stellingmolenstraat 55 Molenbuurt Oost | 112 | B | € 420.000 |
+€ 61.600
5 stap(pen)
|
€ 481.600 | € -33.400 | |
| Elizabeth Anscombestraat 11 Oosterwold Zuid | 94 | A++++ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Willem Albert Wagenaarpad 103 Oosterwold Noord | 87 | 4 | A++++ | € 465.000 | € 5.345 |
| Isadora Duncanweg 55 Danswijk Zuidoost | 94 | 5 | A | € 414.500 | € 4.410 |
| Anna Maria van Schurmanlaan 60 Oosterwold Zuid | 94 | 4 | A++++ | € 510.000 | € 5.426 |
| Wimpelplantsoen 203 Noorderplassen W.-Oost | 94 | 4 | A+ | € 485.000 | € 5.160 |
| Elizabeth Anscombestraat 11 Oosterwold Zuid | 94 | 4 | A++++ | € 550.000 | € 5.851 |
| Remmersteinpad 5 Landgoederenbuurt Oost | 89 | 4 | B | € 400.000 | € 4.494 |
| S. van Ravesteynstraat 19 Bouwmeesterbuurt Oost | 96 | 5 | B | € 390.000 | € 4.062 |
| Sambastraat 47 Danswijk Noordoost | 100 | 5 | A | € 439.500 | € 4.395 |
| Texelstraat 33 Eilandenbuurt Noord | 88 | 4 | A++ | € 385.000 | € 4.375 |
| Wijtingstraat 8 Waterwijk Noord | 100 | 5 | B | € 415.000 | € 4.150 |
| Caviastraat 12 Faunabuurt Noord | 85 | 4 | A | € 375.000 | € 4.412 |
| Quickstepstraat 67 Danswijk Noordoost | 103 | 5 | A | € 475.000 | € 4.612 |