databuurt cijfers per buurt
10044 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Veerweg 10

3281LX Numansdorp · Numansdorp Buitengebied · wijk Wijk 09 Numansdorp · Hoeksche Waard

€ 469.000
€ 5.270 / m²
89 4kamers C
Foto 1 van Veerweg 10 Foto 2 van Veerweg 10 Foto 3 van Veerweg 10 Foto 4 van Veerweg 10 Foto 5 van Veerweg 10 Foto 6 van Veerweg 10 Foto 7 van Veerweg 10 Foto 8 van Veerweg 10 Foto 9 van Veerweg 10 Foto 10 van Veerweg 10 Foto 11 van Veerweg 10 Foto 12 van Veerweg 10

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.89 m²
Perceel878 m²
Kamers4 (2 slaap)
EnergielabelC
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Wilmer & Van Twist Makelaardij (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Hoeksche Waard met 62–115 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 86e percentiel (+25.3% t.o.v. mediaan van € 4.206/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Veerweg

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Veerweg 12 79 C € 395.000 € 5.000

Buurt in cijfers — Hoeksche Waard

Inwoners990
Dichtheid27 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 604.000 deze listing -22% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt19%
Afstand basisschool2.6 km
Afstand supermarkt2.6 km
Afstand huisarts2.7 km
Afstand kinderdagverblijf2.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU19630999 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.239 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 101.957 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 89 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.225 per jaar (~€ 185/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.424 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1958 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~801 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 801 per jaar en 801 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1964
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
DakSamengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterElektrische boiler
CV-ketelRemeha HR Combiketel (gas gestookt combiketel uit 2003, eigendom)
Energielabel (officieel)C
Inhoud395 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling4 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Hoeksche Waard

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label C te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit