apartment · resale
Ohmstraat 27
2561RZ Den Haag · Valkenboskwartier · wijk Wijk 20 Valkenboskwartier · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 98 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Elzenaar NVM Makelaars & Hypotheken (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 150 apartments in Den Haag met 68–127 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+2.2% t.o.v. mediaan van € 4.741/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 11.670 |
|---|---|
| Dichtheid | 17916 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 350.000 deze listing +36% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 51% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182055
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Bonte Vlinder — 0.21 km · 45 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Belle Valkenboslaan — 0.24 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.16 km · 34 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Beeklaan — 0.33 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Valkendriehoek — 0.29 km · 34 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 1.47 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 1.9 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Jaipur of India — 0.11 km · 60 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 98 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.568 per jaar (~€ 131/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.399 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1274 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~392 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 347 m³ |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Heelsumstraat 116 Oostbroek-Noord | 80 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Dotterbloemlaan 83 Bohemen en Meer en Bos | 97 | D | € 450.000 |
+€ 26.190
3 stap(pen)
|
€ 476.190 | +€ 1.190 | |
| Aronskelkweg 18 Bohemen en Meer en Bos | 109 | C | € 445.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 466.800 | € -8.200 | |
| Arnhemsestraat 94 Belgisch Park | 91 | B | € 475.000 |
+€ 10.010
1 stap(pen)
|
€ 485.010 | +€ 10.010 | |
| Indigostraat 77 Heesterbuurt | 94 | A | € 489.500 | +€ 0 | € 489.500 | +€ 14.500 | |
| Johannes Camphuijsstraat 164 Bezuidenhout-Oost | 81 | D | € 469.000 |
+€ 21.870
3 stap(pen)
|
€ 490.870 | +€ 15.870 | |
| Gedempte Sloot 120 Kortenbos | 103 | E | € 425.000 |
+€ 33.990
4 stap(pen)
|
€ 458.990 | € -16.010 | |
| Lupineweg 39 Bohemen en Meer en Bos | 112 | D | € 425.000 |
+€ 30.240
3 stap(pen)
|
€ 455.240 | € -19.760 | |
| Kepplerstraat 300 Valkenboskwartier | 91 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Populierstraat 112 Bomenbuurt | 102 | D | € 425.000 |
+€ 27.540
3 stap(pen)
|
€ 452.540 | € -22.460 | |
| Lijsterbesplein 16 Heesterbuurt | 110 | B | € 439.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 451.100 | € -23.900 | |
| Rijswijkse Landingslaan 444 Waterbuurt | 113 | A | € 499.500 | +€ 0 | € 499.500 | +€ 24.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Goudreinetstraat 414 Eykenduinen | 93 | 5 | D | € 425.000 | € 4.570 |
| Voorthuizenstraat 157 Oostbroek-Noord | 98 | 5 | B | € 400.000 | € 4.082 |
| Newtonplein 4 Valkenboskwartier | 92 | 5 | A | € 549.500 | € 5.973 |
| Dotterbloemlaan 83 Bohemen en Meer en Bos | 97 | 6 | D | € 450.000 | € 4.639 |
| Govert Bidloostraat 52 Valkenboskwartier | 95 | 4 | B | € 495.000 | € 5.211 |
| Goudenregenstraat 33 Heesterbuurt | 93 | 5 | D | € 385.000 | € 4.140 |
| Indigostraat 77 Heesterbuurt | 94 | 4 | A | € 489.500 | € 5.207 |
| Dedemsvaartweg 1051 Dreven en Gaarden | 99 | 4 | B | € 425.000 | € 4.293 |
| Populierstraat 112 Bomenbuurt | 102 | 4 | D | € 425.000 | € 4.167 |
| Kornoeljestraat 100 Eykenduinen | 89 | 5 | C | € 550.000 | € 6.180 |
| Arnhemsestraat 94 Belgisch Park | 91 | 4 | B | € 475.000 | € 5.220 |
| Gedempte Sloot 120 Kortenbos | 103 | 4 | E | € 425.000 | € 4.126 |