Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 84 m² |
| Perceel | 151 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Meneer de Makelaar (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 houses in Eindhoven met 58–109 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 80e percentiel (+11.9% t.o.v. mediaan van € 4.945/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 3.220 |
|---|---|
| Dichtheid | 6619 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 330.000 deze listing +41% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 61% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07723120
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Reigerlaan — 0.5 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Nuna Kinderopvang — 0.74 km |
| Supermarkt | Altinbasak — 0.35 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Haagdijk — 0.4 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Lichtstad — 0.41 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum Eindhoven — 1.9 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Centraal — 1.43 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Primo Gusto — 0.26 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.220 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 100.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 84 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.680 per jaar (~€ 140/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.360 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1428 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~504 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 336 per jaar en 336 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1930 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 296 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diestlaan 9 Tempel | 105 | B | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | +€ 4.000 | |
| Melkweg 85 Doornakkers-West | 104 | C | € 450.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 459.360 | € -5.640 | |
| Oostergostraat 3 Woenselse Heide | 99 | C | € 450.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 458.910 | € -6.090 | |
| Ranonkelstraat 9 Gerardusplein | 105 | E | € 450.000 |
+€ 23.100
3 stap(pen)
|
€ 473.100 | +€ 8.100 | |
| Hoogstraat 383 Bennekel-Oost | 91 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -15.000 | |
| van Norenburchstraat 1 Mensfort | 71 | C | € 475.000 |
+€ 6.390
1 stap(pen)
|
€ 481.390 | +€ 16.390 | |
| Luiklaan 19 Tempel | 91 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -20.000 | |
| Edelweisstraat 87 Kruidenbuurt | 77 | E | € 425.000 |
+€ 16.940
3 stap(pen)
|
€ 441.940 | € -23.060 | |
| Laagstraat 311 Blaarthem | 98 | F | € 415.000 |
+€ 25.480
4 stap(pen)
|
€ 440.480 | € -24.520 | |
| Maximiliaanstraat 3 Hagenkamp | 108 | C | € 485.000 |
+€ 9.720
1 stap(pen)
|
€ 494.720 | +€ 29.720 | |
| Amienslaan 21 Achtse Barrier-Hoeven | 97 | C | € 419.000 |
+€ 8.730
1 stap(pen)
|
€ 427.730 | € -37.270 | |
| Groenlostraat 34 Drents Dorp | 92 | C | € 515.000 |
+€ 8.280
1 stap(pen)
|
€ 523.280 | +€ 58.280 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Alsacelaan 39 Achtse Barrier-Spaaihoef | 88 | 4 | A | € 400.000 | € 4.545 |
| Hoogstraat 383 Bennekel-Oost | 91 | 4 | A | € 450.000 | € 4.945 |
| Luiklaan 19 Tempel | 91 | 4 | A | € 445.000 | € 4.890 |
| Jan Bollandlaan 20 Prinsejagt | 78 | 4 | C | € 389.000 | € 4.987 |
| Edelweisstraat 87 Kruidenbuurt | 77 | 3 | E | € 425.000 | € 5.519 |
| Groenlostraat 34 Drents Dorp | 92 | 3 | C | € 515.000 | € 5.598 |
| Dionysius de Karthuizerstraat 12 Burghplan | 75 | 4 | F | € 359.000 | € 4.787 |
| Laagstraat 311 Blaarthem | 98 | 4 | F | € 415.000 | € 4.235 |
| Anna van Engelandstraat 21 Eliasterrein, Vonderkwartier | 99 | 4 | G | € 500.000 | € 5.051 |
| van Norenburchstraat 1 Mensfort | 71 | 5 | C | € 475.000 | € 6.690 |
| Amienslaan 21 Achtse Barrier-Hoeven | 97 | 5 | C | € 419.000 | € 4.320 |
| Oostergostraat 3 Woenselse Heide | 99 | 5 | C | € 450.000 | € 4.545 |