Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 72 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van 't Hof Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 apartments in Gouda met 50–93 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+5.1% t.o.v. mediaan van € 4.295/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Gouda
| Inwoners | 2.595 |
|---|---|
| Dichtheid | 10296 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 308.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05130603
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sint Aloysiusschool — 0.23 km · 38 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Quadrant — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Hiper City — 0.41 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Pharmacy Neumann — 0.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Diez Canseco Huisartsenpraktijk Gouda Noord — 0.41 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Groene Hart Ziekenhuis — 1.1 km |
| OV-station | Gouda — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pannenkoe — 0.28 km · 46 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 68.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 72 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.152 per jaar (~€ 96/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.648 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~936 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~288 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1988 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Combiketel (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 220 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Gouda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Naaierstraat 10 Turfmarkt e.o. | 58 | C | € 319.000 |
+€ 11.600
2 stap(pen)
|
€ 330.600 | +€ 5.600 | |
| Talmastraat 14 Ouwe Gouwe | 70 | D | € 295.000 |
+€ 18.900
3 stap(pen)
|
€ 313.900 | € -11.100 | |
| Statensingel 5 Statensingel | 71 | E | € 290.000 |
+€ 23.430
4 stap(pen)
|
€ 313.430 | € -11.570 | |
| Jaagpad 4 Industrieterrein Kromme Gouwe | 56 | C | € 300.000 |
+€ 11.200
2 stap(pen)
|
€ 311.200 | € -13.800 | |
| Bleulandweg 102 Boerhaavekwartier | 88 | C | € 325.000 |
+€ 17.600
2 stap(pen)
|
€ 342.600 | +€ 17.600 | |
| Ronsseweg 433 Boerhaavekwartier | 90 | F | € 315.000 |
+€ 33.300
5 stap(pen)
|
€ 348.300 | +€ 23.300 | |
| Pelmolenerf 39 Molenbuurt | 77 | A | € 349.000 | +€ 0 | € 349.000 | +€ 24.000 | |
| Anna van Hensbeeksingel 19 Boerhaavekwartier | 78 | C | € 335.000 |
+€ 15.600
2 stap(pen)
|
€ 350.600 | +€ 25.600 | |
| Frederik Hendriklaan 42 Ouwe Gouwe | 78 | E | € 325.000 |
+€ 25.740
4 stap(pen)
|
€ 350.740 | +€ 25.740 | |
| Heuvellaan 62 De Goudse Poort | 89 | B | € 350.000 |
+€ 9.790
1 stap(pen)
|
€ 359.790 | +€ 34.790 | |
| Ronsseweg 245 Boerhaavekwartier | 89 | E | € 335.000 |
+€ 29.370
4 stap(pen)
|
€ 364.370 | +€ 39.370 | |
| Crabethstraat 95 Nieuwe Park Oost | 53 | C | € 275.000 |
+€ 10.600
2 stap(pen)
|
€ 285.600 | € -39.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Talmastraat 14 Ouwe Gouwe | 70 | 3 | D | € 295.000 | € 4.214 |
| Statensingel 5 Statensingel | 71 | 3 | E | € 290.000 | € 4.085 |
| Pelmolenerf 39 Molenbuurt | 77 | 3 | A | € 349.000 | € 4.532 |
| Anna van Hensbeeksingel 19 Boerhaavekwartier | 78 | 3 | C | € 335.000 | € 4.295 |
| Frederik Hendriklaan 42 Ouwe Gouwe | 78 | 4 | E | € 325.000 | € 4.167 |
| Naaierstraat 10 Turfmarkt e.o. | 58 | 3 | C | € 319.000 | € 5.500 |
| Prins Hendrikstraat 15 De Korte Akkeren Oud | 85 | 4 | F | € 365.000 | € 4.294 |
| Bleulandweg 102 Boerhaavekwartier | 88 | 3 | C | € 325.000 | € 3.693 |
| Jaagpad 4 Industrieterrein Kromme Gouwe | 56 | 3 | C | € 300.000 | € 5.357 |
| Heuvellaan 62 De Goudse Poort | 89 | 3 | B | € 350.000 | € 3.933 |
| Ronsseweg 245 Boerhaavekwartier | 89 | 4 | E | € 335.000 | € 3.764 |
| Ronsseweg 433 Boerhaavekwartier | 90 | 4 | F | € 315.000 | € 3.500 |