Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 106 m² |
| Perceel | 124 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ligtvoet Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 62 houses in Eindhoven met 74–137 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 82e percentiel (+14.2% t.o.v. mediaan van € 4.545/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Graslook
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Graslook 26 | 135 | A++ | € 669.000 | € 4.956 |
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 6.115 |
|---|---|
| Dichtheid | 4779 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 531.000 deze listing +4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07726330
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | 't Slingertouw — 0.23 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.59 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek SGE Meerhoven — 0.68 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisarts SGE Meerhoven — 0.68 km |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum — 3.62 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Airport — 2.64 km |
| Restaurant | Sushi 123 — 0.61 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 110.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 106 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.060 per jaar (~€ 88/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.714 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~742 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~106 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 376 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jacob Frankaertweg 6 Prinsejagt | 116 | A | € 517.500 |
+€ 34.800
3 stap(pen)
|
€ 552.300 | +€ 2.300 | |
| Zandzegge 81 Zandrijk | 115 | A | € 519.000 |
+€ 34.500
3 stap(pen)
|
€ 553.500 | +€ 3.500 | |
| Graslelie 38 Grasrijk | 116 | A+ | € 535.000 |
+€ 25.520
2 stap(pen)
|
€ 560.520 | +€ 10.520 | |
| Maximiliaanstraat 3 Hagenkamp | 108 | C | € 485.000 |
+€ 54.000
5 stap(pen)
|
€ 539.000 | € -11.000 | |
| Groenlostraat 34 Drents Dorp | 92 | C | € 515.000 |
+€ 46.000
5 stap(pen)
|
€ 561.000 | +€ 11.000 | |
| Imkerstraat 730 Kronehoef | 129 | C | € 498.000 |
+€ 64.500
5 stap(pen)
|
€ 562.500 | +€ 12.500 | |
| Mortierlaan 151 Muschberg, Geestenberg | 119 | C | € 475.000 |
+€ 59.500
5 stap(pen)
|
€ 534.500 | € -15.500 | |
| Roosje Vosstraat 55 Limbeek-Zuid | 116 | C | € 509.000 |
+€ 58.000
5 stap(pen)
|
€ 567.000 | +€ 17.000 | |
| Ekkerstraat 59 Schoot | 106 | B | € 525.000 |
+€ 43.460
4 stap(pen)
|
€ 568.460 | +€ 18.460 | |
| Anna van Engelandstraat 21 Eliasterrein, Vonderkwartier | 99 | G | € 500.000 |
+€ 69.300
9 stap(pen)
|
€ 569.300 | +€ 19.300 | |
| Ganzebloemstraat 23 Kruidenbuurt | 104 | C | € 519.500 |
+€ 52.000
5 stap(pen)
|
€ 571.500 | +€ 21.500 | |
| President Reitzlaan 24 Doornakkers-Oost | 120 | B | € 475.000 |
+€ 49.200
4 stap(pen)
|
€ 524.200 | € -25.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ganzebloemstraat 23 Kruidenbuurt | 104 | 4 | C | € 519.500 | € 4.995 |
| Anna van Engelandstraat 21 Eliasterrein, Vonderkwartier | 99 | 4 | G | € 500.000 | € 5.051 |
| Ranonkelstraat 9 Gerardusplein | 105 | 4 | E | € 450.000 | € 4.286 |
| Melkweg 85 Doornakkers-West | 104 | 4 | C | € 450.000 | € 4.327 |
| Ekkerstraat 59 Schoot | 106 | 5 | B | € 525.000 | € 4.953 |
| Elsthof 67 Drents Dorp | 110 | 5 | A+++ | € 579.000 | € 5.264 |
| Maximiliaanstraat 3 Hagenkamp | 108 | 5 | C | € 485.000 | € 4.491 |
| Diestlaan 9 Tempel | 105 | 5 | B | € 469.000 | € 4.467 |
| Grassavanne 10 Grasrijk | 99 | 3 | A | € 595.000 | € 6.010 |
| Genneperweg 50 Rapelenburg | 98 | 5 | C | € 529.000 | € 5.398 |
| Dommelhoefstraat 7 Villapark | 106 | 4 | unknown | € 695.000 | € 6.557 |
| Zandzegge 81 Zandrijk | 115 | 5 | A | € 519.000 | € 4.513 |