apartment · resale
Herman Gorterlaan 349
5644SP Eindhoven · Genneperzijde · wijk Kortonjo · Eindhoven
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 69 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | E |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Princen Peelen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 apartments in Eindhoven met 48–89 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 11e percentiel (-21.7% t.o.v. mediaan van € 4.905/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Herman Gorterlaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Herman Gorterlaan 345 | 68 | E | € 269.000 | € 3.956 |
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 1.345 |
|---|---|
| Dichtheid | 4610 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 437.000 deze listing -39% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 49% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07722230
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Opleidingscentrum Brabant Water — 0.22 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.6 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Roosten — 0.85 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Aalsterweg — 0.46 km |
| Ziekenhuis | Anna Ziekenhuis — 0.4 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Centraal — 2.84 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Oriental Greenhouse — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.265 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 57.609 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel E en 69 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.622 per jaar (~€ 218/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.483 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2346 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1035 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.518 per jaar en 1449 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1974 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (corridorflat) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie en dubbel glas |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | E |
| Inhoud | 226 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label E te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Herman Gorterlaan 345 Genneperzijde | 68 | E | € 269.000 | +€ 0 | € 269.000 | +€ 4.000 | |