house · resale
Karel Jonckheerestraat 22
2652KM Berkel en Rodenrijs · Gouden Uilbuurt · wijk Wijk 27 Westpolder · Lansingerland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 156 m² |
| Perceel | 269 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Dullink NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Lansingerland met 109–202 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 87e percentiel (+14.6% t.o.v. mediaan van € 5.312/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Lansingerland
| Inwoners | 1.685 |
|---|---|
| Dichtheid | 7011 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 665.000 deze listing +43% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16212731
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Klipper — 0.39 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf De Paddestoel — 0.52 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.52 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Klapwijk — 0.36 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Hofman en Kremers — 0.33 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 0.57 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Toko Heezen — 0.49 km · 14 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.535 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 197.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 156 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.560 per jaar (~€ 130/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.665 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1092 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~156 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2009 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | 2025 (gas gestookt, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 643 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Lansingerland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Waddenweg 26 Rodenrijse Zoom | 160 | A++ | € 950.000 |
+€ 5.760
1 stap(pen)
|
€ 955.760 | +€ 5.760 | |
| Leeghwaterweg 10 Oosteindsche Ackers | 185 | A | € 925.000 |
+€ 55.500
3 stap(pen)
|
€ 980.500 | +€ 30.500 | |
| Vierlinghweg 47 Oosteindsche Ackers | 157 | A | € 839.000 |
+€ 47.100
3 stap(pen)
|
€ 886.100 | € -63.900 | |
| Zuidersingel 77 Vlinderstrik | 173 | A+ | € 1.000.000 |
+€ 38.060
2 stap(pen)
|
€ 1.038.060 | +€ 88.060 | |
| Vleugelvaren 5 Bergsche Ackers | 160 | A++ | € 850.000 |
+€ 5.760
1 stap(pen)
|
€ 855.760 | € -94.240 | |
| Overbuurtseweg 14 Overbuurtse Polder | 167 | E | € 950.000 |
+€ 105.210
7 stap(pen)
|
€ 1.055.210 | +€ 105.210 | |
| Ceresstraat 26 Rodenrijse Zoom | 172 | A+++ | € 825.000 | +€ 0 | € 825.000 | € -125.000 | |
| Veersemeerstraat 39 Merenbuurt | 171 | A | € 750.000 |
+€ 51.300
3 stap(pen)
|
€ 801.300 | € -148.700 | |
| Frans Halslaan 6 Oosteindsche Ackers | 144 | A | € 739.000 |
+€ 43.200
3 stap(pen)
|
€ 782.200 | € -167.800 | |
| Caro van Eyckstraat 11 Toneelbuurt | 143 | A+++ | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | € -175.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Vleugelvaren 5 Bergsche Ackers | 160 | 5 | A++ | € 850.000 | € 5.312 |
| Overbuurtseweg 14 Overbuurtse Polder | 167 | 5 | E | € 950.000 | € 5.689 |
| Waddenweg 26 Rodenrijse Zoom | 160 | 6 | A++ | € 950.000 | € 5.938 |
| Vierlinghweg 47 Oosteindsche Ackers | 157 | 6 | A | € 839.000 | € 5.344 |
| Caro van Eyckstraat 11 Toneelbuurt | 143 | 5 | A+++ | € 775.000 | € 5.420 |
| Zuidersingel 77 Vlinderstrik | 173 | 6 | A+ | € 1.000.000 | € 5.780 |
| Ceresstraat 26 Rodenrijse Zoom | 172 | 6 | A+++ | € 825.000 | € 4.797 |
| Frans Halslaan 6 Oosteindsche Ackers | 144 | 4 | A | € 739.000 | € 5.132 |
| Veersemeerstraat 39 Merenbuurt | 171 | 6 | A | € 750.000 | € 4.386 |
| Wilhelminastraat 28 Oranjebuurt | 150 | 4 | C | € 650.000 | € 4.333 |
| van Naeldwijcklaan 67 Oranjebuurt | 148 | 5 | B | € 595.000 | € 4.020 |
| Leeghwaterweg 10 Oosteindsche Ackers | 185 | 4 | A | € 925.000 | € 5.000 |