house · resale
Merwestraat 60
3361HM Sliedrecht · Buitenuitbreiding-Oost · wijk Wijk 02 Sliedrecht-Centrum · Sliedrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 205 m² |
| Perceel | 263 m² |
| Kamers | 8 (6 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Alblasserwaard Makelaars & Taxateurs (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Sliedrecht
| Inwoners | 2.000 |
|---|---|
| Dichtheid | 9467 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 386.000 deze listing +94% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 12% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06100211
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Oranje-Nassau — 0.17 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.37 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Hoogland — 0.58 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Thorbecke — 1.12 km |
| OV-station | Burgemeester Winklerplein — 0.68 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Il Mago — 0.23 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.581 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 163.043 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 205 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 6.560 per jaar (~€ 547/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.128 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~5740 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~2460 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 3.280 per jaar en 3075 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1935 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Remeha HR (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 777 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 8 kamers (6 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Sliedrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.
Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.
Alle vergelijkbare woningen (0)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.