house · resale
Kaartmakersring 22
5641VG Eindhoven · Muschberg, Geestenberg · wijk Oud-Tongelre · Eindhoven
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 110 m² |
| Perceel | 176 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Broekx Makelaardij & Hypotheken (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 71 houses in Eindhoven met 77–143 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 19e percentiel (-12.4% t.o.v. mediaan van € 4.513/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 4.010 |
|---|---|
| Dichtheid | 5191 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 341.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 53% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07723330
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | 't Karregat — 0.25 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Korein Kinderplein Urkhovenseweg — 0.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Lidl — 0.22 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Tongelre — 0.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Lichtstad — 1.11 km |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum Eindhoven — 2.41 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Centraal — 2.72 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Jian-An — 0.45 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.077 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 110 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.200 per jaar (~€ 183/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.260 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1870 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~660 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 440 per jaar en 440 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1975 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bungalow, geschakelde woning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta 35C (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 388 m³ |
| Tuin | Patio/atrium |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laagstraat 311 Blaarthem | 98 | F | € 415.000 |
+€ 25.480
4 stap(pen)
|
€ 440.480 | +€ 5.480 | |
| Edelweisstraat 87 Kruidenbuurt | 77 | E | € 425.000 |
+€ 16.940
3 stap(pen)
|
€ 441.940 | +€ 6.940 | |
| Luiklaan 19 Tempel | 91 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 10.000 | |
| Baaldepad 6 Muschberg, Geestenberg | 134 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -10.000 | |
| Hoogstraat 383 Bennekel-Oost | 91 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Melkweg 85 Doornakkers-West | 104 | C | € 450.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 459.360 | +€ 24.360 | |
| Kempensebaan 87 Lakerlopen | 84 | B | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | +€ 30.000 | |
| Alsacelaan 39 Achtse Barrier-Spaaihoef | 88 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -35.000 | |
| Mortierlaan 115 Muschberg, Geestenberg | 124 | C | € 460.000 |
+€ 11.160
1 stap(pen)
|
€ 471.160 | +€ 36.160 | |
| Ranonkelstraat 9 Gerardusplein | 105 | E | € 450.000 |
+€ 23.100
3 stap(pen)
|
€ 473.100 | +€ 38.100 | |
| Jan Bollandlaan 20 Prinsejagt | 78 | C | € 389.000 |
+€ 7.020
1 stap(pen)
|
€ 396.020 | € -38.980 | |
| Mortierlaan 151 Muschberg, Geestenberg | 119 | C | € 475.000 |
+€ 10.710
1 stap(pen)
|
€ 485.710 | +€ 50.710 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ranonkelstraat 9 Gerardusplein | 105 | 4 | E | € 450.000 | € 4.286 |
| Melkweg 85 Doornakkers-West | 104 | 4 | C | € 450.000 | € 4.327 |
| Mortierlaan 151 Muschberg, Geestenberg | 119 | 4 | C | € 475.000 | € 3.992 |
| Ganzebloemstraat 23 Kruidenbuurt | 104 | 4 | C | € 519.500 | € 4.995 |
| Laagstraat 311 Blaarthem | 98 | 4 | F | € 415.000 | € 4.235 |
| Anna van Engelandstraat 21 Eliasterrein, Vonderkwartier | 99 | 4 | G | € 500.000 | € 5.051 |
| Mortierlaan 115 Muschberg, Geestenberg | 124 | 4 | C | € 460.000 | € 3.710 |
| Graslook 58 Grasrijk | 106 | 4 | A+++ | € 550.000 | € 5.189 |
| Groenlostraat 34 Drents Dorp | 92 | 3 | C | € 515.000 | € 5.598 |
| Luiklaan 19 Tempel | 91 | 4 | A | € 445.000 | € 4.890 |
| Hoogstraat 383 Bennekel-Oost | 91 | 4 | A | € 450.000 | € 4.945 |
| Grassavanne 10 Grasrijk | 99 | 3 | A | € 595.000 | € 6.010 |