databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Andriessenlaan 16

2692CD 's-Gravenzande · Zandevelt · wijk Wijk 04 's-Gravenzande · Westland

€ 495.000
€ 4.231 / m²
117 5kamers A
Foto 1 van Andriessenlaan 16 Foto 2 van Andriessenlaan 16 Foto 3 van Andriessenlaan 16 Foto 4 van Andriessenlaan 16 Foto 5 van Andriessenlaan 16 Foto 6 van Andriessenlaan 16 Foto 7 van Andriessenlaan 16 Foto 8 van Andriessenlaan 16 Foto 9 van Andriessenlaan 16 Foto 10 van Andriessenlaan 16 Foto 11 van Andriessenlaan 16 Foto 12 van Andriessenlaan 16

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.117 m²
Perceel116 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Olsthoorn Makelaars Westland (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 51 houses in Westland met 81–152 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 23e percentiel (-10.7% t.o.v. mediaan van € 4.739/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Andriessenlaan

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Andriessenlaan 40 119 B € 719.000 € 6.042

Buurt in cijfers — Westland

Inwoners2.845
Dichtheid8303 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.4
Gemiddelde WOZ (buurt) € 428.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt22%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU17830402 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school BLINK — 0.13 km · 11 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf (naamloos) — 0.21 km
Supermarkt Hoogvliet — 0.3 km · 5 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek De Klipper — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartspraktijk Hellendaal — 0.24 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Bistro De Herberg — 0.43 km · 13 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.363 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 105.435 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 117 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.872 per jaar (~€ 156/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.519 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1521 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~468 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1985
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud410 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Westland

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Rozemarijn 27 Kleine Geest en Molenwijk 118 C € 470.000 +€ 23.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.620 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.980 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 493.600 € -1.400
Kuyperstraat 15 Pijletuinen 110 A € 500.000 +€ 0 € 500.000 +€ 5.000
Dreeslaan 100 Pijletuinen 108 A € 500.000 +€ 0 € 500.000 +€ 5.000
De Colman 52 Plan Zuid 123 A € 500.000 +€ 0 € 500.000 +€ 5.000
Fluwijn 122 Het Nieuwe water 88 A+++ € 500.000 +€ 0 € 500.000 +€ 5.000
Rossini 14 Naaldwijk Centrumgebied 107 C € 467.500 +€ 21.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.630 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.770 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 488.900 € -6.100
Frankenthalerstraat 12 Kruisbroek 86 C € 469.000 +€ 17.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.740 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.460 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 486.200 € -8.800
Molenweg 65 Kleine Geest en Molenwijk 88 B € 495.000 +€ 9.680
1 stap(pen)
  • B→A: € 9.680 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 504.680 +€ 9.680
Meidoorn 25 Opstal 121 B € 469.000 +€ 13.310
1 stap(pen)
  • B→A: € 13.310 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 482.310 € -12.690
Elzenhof 7 Oudeland 113 B € 465.000 +€ 12.430
1 stap(pen)
  • B→A: € 12.430 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 477.430 € -17.570
Burgemeester Kampschöerstraat 15 Monster Centrumgebied 96 G € 475.000 +€ 38.400
6 stap(pen)
  • G→F: € 2.880 (kierdichting, basis isolatie)
  • F→E: € 3.840 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 5.760 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 6.720 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.640 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.560 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 513.400 +€ 18.400
Naaldwijkseweg 324 Bedrijventerrein Teylingen 117 A € 475.000 +€ 0 € 475.000 € -20.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Naaldwijkseweg 324 Bedrijventerrein Teylingen 117 5 A € 475.000 € 4.060
Rozemarijn 27 Kleine Geest en Molenwijk 118 5 C € 470.000 € 3.983
Hazelaarhof 2 Oudeland 120 5 C € 515.000 € 4.292
Meidoorn 25 Opstal 121 5 B € 469.000 € 3.876
Verdilaan 108 Zwartenhoek 113 5 A € 525.000 € 4.646
Elzenhof 7 Oudeland 113 5 B € 465.000 € 4.115
Kuyperstraat 15 Pijletuinen 110 5 A € 500.000 € 4.545
Eikenlaan 51 Oudeland 113 5 A € 545.000 € 4.823
Dreeslaan 100 Pijletuinen 108 5 A € 500.000 € 4.630
Duijvesteijnstraat 28 Wateringen Centrumgebied 120 5 B € 575.000 € 4.792
Forum 23 Hoogeland Oost 121 5 A € 575.000 € 4.752