Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 128 m² |
| Perceel | 120 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Brantjes Makelaars Beverwijk (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Beverwijk met 89–166 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 13e percentiel (-9.5% t.o.v. mediaan van € 4.232/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Beverwijk
| Inwoners | 1.670 |
|---|---|
| Dichtheid | 8678 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 565.000 deze listing -13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 24% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03751003
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Peuterspeelzaal de Spetters — 0.27 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Vomar — 0.75 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Broekpolder Apotheek — 0.72 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Broekpolder — 0.7 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rode Kruis Ziekenhuis — 2.45 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heemskerk — 0.73 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lazaro — 0.77 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.339 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.048 per jaar (~€ 171/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.510 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1664 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~512 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2010 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 464 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Beverwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Midgard 74 De Ladder Noord | 111 | A+ | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | € -1.000 | |
| Laan der Nederlanden 174 Wijkerbaan | 127 | B | € 525.000 |
+€ 13.970
1 stap(pen)
|
€ 538.970 | +€ 48.970 | |
| Arendsweg 159 Oostertuinen | 93 | G | € 400.000 |
+€ 37.200
6 stap(pen)
|
€ 437.200 | € -52.800 | |
| Wim Sonneveldlaan 7 Lanen | 123 | A+ | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | +€ 59.500 | |
| van Oldenborghweg 25 Wijk aan Zee | 117 | G | € 375.000 |
+€ 46.800
6 stap(pen)
|
€ 421.800 | € -68.200 | |
| Boogaardlaan 9 Ronde Boogaard | 139 | B | € 545.000 |
+€ 15.290
1 stap(pen)
|
€ 560.290 | +€ 70.290 | |
| Hans van Kilsdonklaan 63 De Ladder Zuid | 136 | A+ | € 579.500 | +€ 0 | € 579.500 | +€ 89.500 | |
| Zeestraat 187 Warande | 130 | D | € 550.000 |
+€ 35.100
3 stap(pen)
|
€ 585.100 | +€ 95.100 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Wim Sonneveldlaan 7 Lanen | 123 | 4 | A+ | € 549.500 | € 4.467 |
| Laan der Nederlanden 174 Wijkerbaan | 127 | 5 | B | € 525.000 | € 4.134 |
| Hans van Kilsdonklaan 63 De Ladder Zuid | 136 | 4 | A+ | € 579.500 | € 4.261 |
| Zeestraat 187 Warande | 130 | 5 | D | € 550.000 | € 4.231 |
| Boogaardlaan 9 Ronde Boogaard | 139 | 5 | B | € 545.000 | € 3.921 |
| van Oldenborghweg 25 Wijk aan Zee | 117 | 4 | G | € 375.000 | € 3.205 |
| Midgard 74 De Ladder Noord | 111 | 5 | A+ | € 489.000 | € 4.405 |
| Groenelaan 48 Ronde Boogaard | 146 | 5 | A | € 650.000 | € 4.452 |
| Arendsweg 159 Oostertuinen | 93 | 4 | G | € 400.000 | € 4.301 |