house · resale
Kuipersgroet 12
1722KS Zuid-Scharwoude · Mayersloot Noord · wijk Zuid-Scharwoude · Dijk en Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 108 m² |
| Perceel | 124 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bakker Schoon Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 54 houses in Dijk en Waard met 75–140 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+13.6% t.o.v. mediaan van € 3.873/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dijk en Waard
| Inwoners | 1.250 |
|---|---|
| Dichtheid | 4852 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 451.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 19% |
| Afstand basisschool | 1.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.7 km |
| Afstand huisarts | 1.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19800303
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Jan Arentsz Langedijk — 0.31 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.8 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Broekerveiling — 0.51 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep — 2.44 km |
| OV-station | Heerhugowaard — 2.4 km |
| Restaurant | Cafetaria BOL — 0.68 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 98.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 108 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.512 per jaar (~€ 126/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.394 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1188 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~324 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 380 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Waterscheerling 21 Oudkarspel Zuid | 107 | B | € 450.000 |
+€ 20.330
2 stap(pen)
|
€ 470.330 | € -4.670 | |
| Dorpsstraat 266 Zuid-Scharwoude West | 102 | C | € 439.000 |
+€ 28.560
3 stap(pen)
|
€ 467.560 | € -7.440 | |
| Dijk 44 Broek op Langedijk kern | 98 | A | € 475.000 |
+€ 7.840
1 stap(pen)
|
€ 482.840 | +€ 7.840 | |
| Oranjestraat 20 Noord-Scharwoude Oost | 102 | A | € 475.000 |
+€ 8.160
1 stap(pen)
|
€ 483.160 | +€ 8.160 | |
| Kroosakker 7 Noord-Scharwoude West | 117 | A | € 475.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 484.360 | +€ 9.360 | |
| Hemelboog Binnen 61 Stad van de Zon | 129 | A | € 479.500 |
+€ 10.320
1 stap(pen)
|
€ 489.820 | +€ 14.820 | |
| Apollolaan 17 Planetenwijk | 114 | C | € 419.500 |
+€ 31.920
3 stap(pen)
|
€ 451.420 | € -23.580 | |
| Werfstraat 15 Noord-Scharwoude West | 107 | C | € 469.500 |
+€ 29.960
3 stap(pen)
|
€ 499.460 | +€ 24.460 | |
| Versproncklaan 12 Schildersbuurt Noord | 128 | B | € 425.000 |
+€ 24.320
2 stap(pen)
|
€ 449.320 | € -25.680 | |
| A. Mauvelaan 12 Schildersbuurt Zuid | 128 | B | € 425.000 |
+€ 24.320
2 stap(pen)
|
€ 449.320 | € -25.680 | |
| Zeeschildpad 48 Butterhuizen Noord | 110 | B | € 425.000 |
+€ 20.900
2 stap(pen)
|
€ 445.900 | € -29.100 | |
| Reuzenpandasingel 194 Butterhuizen Noord | 127 | A | € 497.500 |
+€ 10.160
1 stap(pen)
|
€ 507.660 | +€ 32.660 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Werfstraat 15 Noord-Scharwoude West | 107 | 5 | C | € 469.500 | € 4.388 |
| Waterscheerling 21 Oudkarspel Zuid | 107 | 5 | B | € 450.000 | € 4.206 |
| Oranjestraat 20 Noord-Scharwoude Oost | 102 | 5 | A | € 475.000 | € 4.657 |
| Loodglans 40 Edelstenenwijk | 102 | 5 | A | € 425.000 | € 4.167 |
| Apollolaan 17 Planetenwijk | 114 | 5 | C | € 419.500 | € 3.680 |
| Kroosakker 7 Noord-Scharwoude West | 117 | 5 | A | € 475.000 | € 4.060 |
| Esdoornlaan 128 Bomenbuurt | 110 | 5 | C | € 385.000 | € 3.500 |
| Bilderdijkstraat 75 Schrijverswijk | 105 | 5 | B | € 375.000 | € 3.571 |
| Kastanjelaan 13 Recreatiebuurt | 105 | 5 | B | € 375.000 | € 3.571 |
| Caro van Eycktuin 14 Zuidwijk | 102 | 5 | A+ | € 385.000 | € 3.775 |
| Eroslaan 2 Planetenwijk | 116 | 5 | A | € 395.000 | € 3.405 |
| Steigerdijk 125 Zuidwijk | 106 | 4 | A+ | € 430.000 | € 4.057 |