apartment · resale
Kepplerstraat 300
2562VX Den Haag · Valkenboskwartier · wijk Wijk 20 Valkenboskwartier · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 91 m² |
| Kamers | 6 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | V & W Era Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 150 apartments in Den Haag met 63–118 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 74e percentiel (+15.7% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 11.670 |
|---|---|
| Dichtheid | 17916 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 350.000 deze listing +41% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 51% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182055
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Bonte Vlinder — 0.21 km · 45 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Belle Valkenboslaan — 0.24 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.16 km · 34 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Beeklaan — 0.33 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Valkendriehoek — 0.29 km · 34 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 1.47 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 1.9 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Jaipur of India — 0.11 km · 60 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 91 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.456 per jaar (~€ 121/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.484 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1183 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~364 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1926 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (dubbel bovenhuis) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 333 m³ |
| Indeling | 6 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dotterbloemlaan 83 Bohemen en Meer en Bos | 97 | D | € 450.000 |
+€ 26.190
3 stap(pen)
|
€ 476.190 | € -18.810 | |
| Ohmstraat 27 Valkenboskwartier | 98 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Lupineweg 39 Bohemen en Meer en Bos | 112 | D | € 425.000 |
+€ 30.240
3 stap(pen)
|
€ 455.240 | € -39.760 | |
| Goudreinetstraat 414 Eykenduinen | 93 | D | € 425.000 |
+€ 25.110
3 stap(pen)
|
€ 450.110 | € -44.890 | |
| Newtonplein 4 Valkenboskwartier | 92 | A | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | +€ 54.500 | |
| Kornoeljestraat 100 Eykenduinen | 89 | C | € 550.000 |
+€ 17.800
2 stap(pen)
|
€ 567.800 | +€ 72.800 | |
| Voorthuizenstraat 157 Oostbroek-Noord | 98 | B | € 400.000 |
+€ 10.780
1 stap(pen)
|
€ 410.780 | € -84.220 | |
| Goudenregenstraat 33 Heesterbuurt | 93 | D | € 385.000 |
+€ 25.110
3 stap(pen)
|
€ 410.110 | € -84.890 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dotterbloemlaan 83 Bohemen en Meer en Bos | 97 | 6 | D | € 450.000 | € 4.639 |
| Newtonplein 4 Valkenboskwartier | 92 | 5 | A | € 549.500 | € 5.973 |
| Kornoeljestraat 100 Eykenduinen | 89 | 5 | C | € 550.000 | € 6.180 |
| Goudreinetstraat 414 Eykenduinen | 93 | 5 | D | € 425.000 | € 4.570 |
| Ohmstraat 27 Valkenboskwartier | 98 | 5 | A | € 475.000 | € 4.847 |
| Goudenregenstraat 33 Heesterbuurt | 93 | 5 | D | € 385.000 | € 4.140 |
| Voorthuizenstraat 157 Oostbroek-Noord | 98 | 5 | B | € 400.000 | € 4.082 |
| Veenendaalkade 121 Leyenburg | 78 | 5 | A | € 325.000 | € 4.167 |
| Lupineweg 39 Bohemen en Meer en Bos | 112 | 5 | D | € 425.000 | € 3.795 |
| Laan van Clingendael 142 Uilennest | 115 | 6 | C | € 645.000 | € 5.609 |
| Snelliusstraat 17 Sweelinckplein e.o. | 117 | 5 | E | € 600.000 | € 5.128 |
| Snelliusstraat 21 Sweelinckplein e.o. | 117 | 5 | A | € 600.000 | € 5.128 |