house · resale
Ina Dammanstraat 14
1507PH Zaandam · Westerwatering Zuid · wijk Nieuw West · Zaanstad
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 94 m² |
| Perceel | 126 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | HVMS (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 54 houses in Zaanstad met 65–122 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-2.2% t.o.v. mediaan van € 4.622/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 4.775 |
|---|---|
| Dichtheid | 9128 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 459.000 deze listing -7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 14% |
| Afstand basisschool | 1.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04792323
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Talland College 95 — 0.52 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.65 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Romijn/MC De Vaart — 0.77 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Praktijk Nieuwendam — 0.69 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Zaans Medisch Centrum — 2.01 km |
| OV-station | Zaandam — 0.73 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Zaanse Molen — 0.39 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 92.391 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 94 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.350 per jaar (~€ 196/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.225 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2068 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~846 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 846 per jaar en 846 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1988 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag (gas gestookt combiketel uit 2002, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 322 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Kuil 34 Kalf Noord | 98 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| De Zevenster 29 Wormerveer West | 101 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Dromos 25 Parkrijk Noord | 85 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Burgemeester Waliglaan 53 Snuiverbuurt | 106 | C | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Boeroestraat 3 Wormerveer Zuid | 82 | A++ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Boschstraat 23 Oud Zaandijk | 85 | D | € 419.500 |
+€ 5.950
1 stap(pen)
|
€ 425.450 | +€ 450 | |
| Burgemeester Albertiplein 23 Snuiverbuurt | 110 | D | € 419.000 |
+€ 7.700
1 stap(pen)
|
€ 426.700 | +€ 1.700 | |
| Hoendiep 14 Kalf | 97 | A | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | € -6.000 | |
| Ds. Jacobus Borstiusstraat 9 Rooswijk | 84 | C | € 417.500 | +€ 0 | € 417.500 | € -7.500 | |
| van Hogendorpstraat 3 Noorderhoofdbuurt | 83 | F | € 400.000 |
+€ 14.110
3 stap(pen)
|
€ 414.110 | € -10.890 | |
| Leverkruidweg 48 Kogerveld | 111 | C | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | +€ 14.000 | |
| Weiver 35 Zuiderhoofdbuurt | 94 | G | € 425.000 |
+€ 18.800
4 stap(pen)
|
€ 443.800 | +€ 18.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Weiver 35 Zuiderhoofdbuurt | 94 | 5 | G | € 425.000 | € 4.521 |
| Boeroestraat 24 Wormerveer Zuid | 94 | 5 | D | € 385.000 | € 4.096 |
| Lindenlaan 21 Bomenbuurt | 92 | 5 | A | € 465.000 | € 5.054 |
| Hoendiep 14 Kalf | 97 | 4 | A | € 419.000 | € 4.320 |
| Stationsstraat 46 Oud West | 95 | 4 | D | € 459.000 | € 4.832 |
| De Kuil 34 Kalf Noord | 98 | 4 | A | € 425.000 | € 4.337 |
| Tamboerijnhof 15 Rooswijk | 97 | 4 | D | € 450.000 | € 4.639 |
| Klipperstraat 33 Peldersveld West | 84 | 5 | C | € 400.000 | € 4.762 |
| Max Havelaarstraat 7 Westerwatering Zuid | 102 | 5 | B | € 495.000 | € 4.853 |
| Riouwstraat 7 Wormerveer Zuid | 91 | 4 | C | € 375.000 | € 4.121 |
| De Zevenster 29 Wormerveer West | 101 | 4 | A | € 425.000 | € 4.208 |
| Dorpsstraat 252 Centrum | 93 | 4 | C | € 495.000 | € 5.323 |