Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 140 m² |
| Perceel | 495 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Steenhuis Makelaars Assen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 10 houses in Tynaarlo met 98–182 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+14.2% t.o.v. mediaan van € 3.285/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tynaarlo
| Inwoners | 1.645 |
|---|---|
| Dichtheid | 704 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 398.000 deze listing +32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 18% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 3.4 km |
| Afstand huisarts | 3.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17301300
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS Het Oelebred — 0.31 km |
|---|---|
| Ziekenhuis | Kliniek Somatische zorg en Ouderenpsychiatrie Zuidlaren — 3.72 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Grand Café Centraal — 0.69 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 140 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.240 per jaar (~€ 187/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.693 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1820 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~560 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta HR-combi (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 500 m³ |
| Tuin | Achtertuin en tuin rondom |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Tynaarlo
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goldakkers 9 Zeegse | 179 | C | € 495.000 |
+€ 35.800
2 stap(pen)
|
€ 530.800 | +€ 5.800 | |
| Burg. Tonckensweg 9 Paterswolde | 106 | F | € 519.000 |
+€ 39.220
5 stap(pen)
|
€ 558.220 | +€ 33.220 | |
| Kamperfoelieweg 38 Paterswolde | 135 | B | € 470.000 |
+€ 14.850
1 stap(pen)
|
€ 484.850 | € -40.150 | |
| Diepsloot 1 Vries | 137 | B | € 450.000 |
+€ 15.070
1 stap(pen)
|
€ 465.070 | € -59.930 | |
| Boerzand 2 Tynaarlo | 143 | C | € 425.000 |
+€ 28.600
2 stap(pen)
|
€ 453.600 | € -71.400 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Diepsloot 1 Vries | 137 | 5 | B | € 450.000 | € 3.285 |
| Kamperfoelieweg 38 Paterswolde | 135 | 6 | B | € 470.000 | € 3.481 |
| Boerzand 2 Tynaarlo | 143 | 6 | C | € 425.000 | € 2.972 |
| Vermeerweg 29 Eelde | 134 | 6 | A | € 389.000 | € 2.903 |
| Burg. Tonckensweg 9 Paterswolde | 106 | 4 | F | € 519.000 | € 4.896 |
| Tiphofweg 9 Zuidlaren | 110 | 5 | E | € 325.000 | € 2.955 |
| Goldakkers 9 Zeegse | 179 | 6 | C | € 495.000 | € 2.765 |
| Wielewaalstraat 10 Vries | 104 | 4 | B | € 339.000 | € 3.260 |