apartment · resale
Haparandaweg 752
1013BD Amsterdam · Houthavens-West · wijk Houthavens · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 102 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Francis Helmig Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 239 apartments in Amsterdam met 71–132 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 71e percentiel (+12.3% t.o.v. mediaan van € 7.812/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Haparandaweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Haparandaweg 792 | 26 | A+ | € 299.000 | € 11.500 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.835 |
|---|---|
| Dichtheid | 12739 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 875.000 deze listing +2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 50% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EC01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Brede School De Spaarndammerhout — 0.2 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Ukkie Puk — 0.6 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.33 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Nieuwe Houthaven — 0.15 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | U-clinic — 0.97 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 3.05 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Isolatorweg — 2.02 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Vessel — 0.11 km · 26 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.273 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 190.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.428 per jaar (~€ 119/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.392 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1122 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~306 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 269 m³ |
| Tuin | Achtertuin en zonneterras |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rooseveltlaan 151 Scheldebuurt-Midden | 99 | B | € 875.000 |
+€ 18.810
2 stap(pen)
|
€ 893.810 | € -1.190 | |
| Tichelstraat 55 Anjeliersbuurt-Noord | 90 | B | € 875.000 |
+€ 17.100
2 stap(pen)
|
€ 892.100 | € -2.900 | |
| Palmstraat 24 Driehoekbuurt | 109 | B | € 869.000 |
+€ 20.710
2 stap(pen)
|
€ 889.710 | € -5.290 | |
| Staringplein 5 Cremerbuurt-West | 92 | C | € 875.000 |
+€ 25.760
3 stap(pen)
|
€ 900.760 | +€ 5.760 | |
| Haarlemmerdijk 139 Haarlemmerbuurt-West | 90 | A | € 895.000 |
+€ 7.200
1 stap(pen)
|
€ 902.200 | +€ 7.200 | |
| Postjesweg 116 Orteliusbuurt-Zuid | 98 | A | € 875.000 |
+€ 7.840
1 stap(pen)
|
€ 882.840 | € -12.160 | |
| Plantage Muidergracht 141 Plantage | 92 | D | € 845.000 |
+€ 32.200
4 stap(pen)
|
€ 877.200 | € -17.800 | |
| Lindenhoevestraat 61 Weespertrekvaart | 110 | A+++ | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | € -20.000 | |
| Afrikanerplein 5 Transvaalbuurt-West | 102 | D | € 835.000 |
+€ 35.700
4 stap(pen)
|
€ 870.700 | € -24.300 | |
| Beukenweg 8 Oosterparkbuurt-Zuidwest | 106 | C | € 835.000 |
+€ 29.680
3 stap(pen)
|
€ 864.680 | € -30.320 | |
| Roerstraat 3 Scheldebuurt-Midden | 99 | C | € 835.000 |
+€ 27.720
3 stap(pen)
|
€ 862.720 | € -32.280 | |
| Da Costastraat 39 Da Costabuurt-Noord | 99 | A | € 850.000 |
+€ 7.920
1 stap(pen)
|
€ 857.920 | € -37.080 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Westerdoksdijk 151 Westerdokseiland | 102 | 4 | A | € 925.000 | € 9.069 |
| Afrikanerplein 5 Transvaalbuurt-West | 102 | 4 | D | € 835.000 | € 8.186 |
| Postjesweg 116 Orteliusbuurt-Zuid | 98 | 4 | A | € 875.000 | € 8.929 |
| Beukenweg 8 Oosterparkbuurt-Zuidwest | 106 | 4 | C | € 835.000 | € 7.877 |
| Elandsgracht 19 Elandsgrachtbuurt | 105 | 4 | E | € 975.000 | € 9.286 |
| Rustenburgerdwarsstraat 2 Willibrordusbuurt | 102 | 4 | A | € 795.000 | € 7.794 |
| Prof. Tulpstraat 42 Sarphatistrook | 101 | 4 | C | € 995.000 | € 9.851 |
| Burmandwarsstraat 1 Weesperzijde-Midden/Zuid | 106 | 4 | A | € 799.000 | € 7.538 |
| Paramaribostraat 105 Paramariboplein e.o. | 98 | 4 | C | € 795.000 | € 8.112 |
| Paramaribostraat 68 Paramariboplein e.o. | 98 | 4 | C | € 795.000 | € 8.112 |
| Uiterwaardenstraat 4 Rijnbuurt-Oost | 98 | 4 | C | € 785.000 | € 8.010 |
| Lindenhoevestraat 61 Weespertrekvaart | 110 | 4 | A+++ | € 875.000 | € 7.955 |