Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 72 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Pulles Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 apartments in Nijmegen met 50–93 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-8.0% t.o.v. mediaan van € 5.661/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nijmegen
| Inwoners | 2.685 |
|---|---|
| Dichtheid | 8788 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 346.000 deze listing +8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 86% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02680100
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Petrus Canisius — 0.09 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.67 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.35 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.22 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Beulen — 0.72 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Centraal Dierenlaboratorium — 2.69 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Centraal Station — 0.86 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bar Cali — 0.06 km · 94 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 72 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.440 per jaar (~€ 120/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.910 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1224 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~432 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 288 per jaar en 288 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1985 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 225 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Nijmegen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St. Annastraat 255 Heijendaal | 75 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Muldersweg 233 Neerbosch-Oost | 81 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Bloemerstraat 22 Stadscentrum | 72 | D | € 365.000 |
+€ 11.520
2 stap(pen)
|
€ 376.520 | +€ 1.520 | |
| Priemstraat 17 Benedenstad | 56 | C | € 375.000 |
+€ 5.040
1 stap(pen)
|
€ 380.040 | +€ 5.040 | |
| Kronenburgerplaats 31 Stadscentrum | 65 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € -10.000 | |
| Hatertseweg 681 Hatert | 80 | A+ | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 14.000 | |
| van Spaenstraat 20 Galgenveld | 52 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 20.000 | |
| Wilhelminasingel 2 Stadscentrum | 64 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 25.000 | |
| Kronenburgersingel 295 Stadscentrum | 67 | C | € 395.000 |
+€ 6.030
1 stap(pen)
|
€ 401.030 | +€ 26.030 | |
| Houtstraat 27 Stadscentrum | 55 | D | € 335.000 |
+€ 8.800
2 stap(pen)
|
€ 343.800 | € -31.200 | |
| Oude Graafseweg 219 Heseveld | 80 | A | € 342.000 | +€ 0 | € 342.000 | € -33.000 | |
| Einsteinstraat 93 Grootstal | 68 | D | € 329.000 |
+€ 10.880
2 stap(pen)
|
€ 339.880 | € -35.120 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| St. Annastraat 255 Heijendaal | 75 | 3 | A | € 375.000 | € 5.000 |
| Kronenburgersingel 295 Stadscentrum | 67 | 3 | C | € 395.000 | € 5.896 |
| Kronenburgerplaats 31 Stadscentrum | 65 | 3 | A | € 365.000 | € 5.615 |
| Bloemerstraat 22 Stadscentrum | 72 | 4 | D | € 365.000 | € 5.069 |
| Hatertseweg 681 Hatert | 80 | 3 | A+ | € 389.000 | € 4.862 |
| Oude Graafseweg 219 Heseveld | 80 | 3 | A | € 342.000 | € 4.275 |
| Muldersweg 233 Neerbosch-Oost | 81 | 3 | B | € 375.000 | € 4.630 |
| Einsteinstraat 93 Grootstal | 68 | 4 | D | € 329.000 | € 4.838 |
| Wilhelminasingel 2 Stadscentrum | 64 | 2 | A | € 400.000 | € 6.250 |
| Jacob Canisstraat 32 Altrade | 65 | 2 | C | € 300.000 | € 4.615 |
| van Spaenstraat 20 Galgenveld | 65 | 3 | A | € 515.000 | € 7.923 |
| Hugo de Grootstraat 70 Hunnerberg | 59 | 2 | B | € 334.000 | € 5.661 |