databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Molenstraat 22

4061AC Ophemert · Ophemert · wijk Varik en Ophemert · West Betuwe

€ 1.335.000
€ 4.450 / m²
300 9kamers C
Foto 1 van Molenstraat 22 Foto 2 van Molenstraat 22 Foto 3 van Molenstraat 22 Foto 4 van Molenstraat 22 Foto 5 van Molenstraat 22 Foto 6 van Molenstraat 22 Foto 7 van Molenstraat 22 Foto 8 van Molenstraat 22 Foto 9 van Molenstraat 22 Foto 10 van Molenstraat 22 Foto 11 van Molenstraat 22 Foto 12 van Molenstraat 22

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.300 m²
Perceel6130 m²
Kamers9 (5 slaap)
EnergielabelC
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Bijzonder Wonen Makelaardij | Baerz & Co (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Buurt in cijfers — West Betuwe

Inwoners1.405
Dichtheid628 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 486.000 deze listing +175% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt22%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt4.6 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU19600700 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Prins Willem-Alexanderschool — 0.31 km
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Ophemert — 0.09 km
Ziekenhuis Ziekenhuis Rivierenland — 5.15 km
OV-station Tiel Passewaaij — 3.0 km
Restaurant Het Dijkhuis — 0.25 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 6.373 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 290.217 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 300 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 7.500 per jaar (~€ 625/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 6.998 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~6600 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2700 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 2.700 per jaar en 2700 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

BouwBestaande bouw
Soort objectHerenhuis, vrijstaande woning
DakSamengesteld dak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel en open haard
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha Calenta Ace (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energielabel (officieel)C
Inhoud1.146 m³
TuinTuin rondom
Indeling9 kamers (5 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in West Betuwe

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label C te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (1)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.