apartment · resale
Amsteldijk 64
1074HZ Amsterdam · Willibrordusbuurt · wijk Nieuwe Pijp · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 72 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Heeren Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 269 apartments in Amsterdam met 50–93 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 94e percentiel (+22.4% t.o.v. mediaan van € 8.228/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.675 |
|---|---|
| Dichtheid | 25007 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 505.000 deze listing +44% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 74% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KF04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Individueel Voortgezet Kunstzinnig Onderwijs — 0.13 km · 43 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Elfenbankje — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Stadsmarkt De Pijp — 0.13 km · 41 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Van Wou Apotheek — 0.5 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Ubbens & Statius Muller, huisartsen — 0.27 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 0.91 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Wibautstraat — 0.56 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Firma Pekelhaaring — 0.1 km · 223 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.461 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 155.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 72 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.152 per jaar (~€ 96/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.557 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~936 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~288 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1939 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Tussenverdieping (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR-107 (eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 270 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| President Kennedylaan 238 Scheldebuurt-West | 71 | A | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € 0 | |
| President Kennedylaan 88 Rijnbuurt-Oost | 74 | E | € 695.000 |
+€ 24.420
4 stap(pen)
|
€ 719.420 | € -5.580 | |
| Gerard Doustraat 170 Sarphatiparkbuurt | 65 | C | € 700.000 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 713.000 | € -12.000 | |
| Willemsparkweg 213 Cornelis Schuytbuurt | 66 | C | € 725.000 |
+€ 13.200
2 stap(pen)
|
€ 738.200 | +€ 13.200 | |
| Biesboschstraat 54 Scheldebuurt-Midden | 78 | C | € 695.000 |
+€ 15.600
2 stap(pen)
|
€ 710.600 | € -14.400 | |
| Admiraal De Ruijterweg 47 Kortenaerkwartier | 75 | C | € 695.000 |
+€ 15.000
2 stap(pen)
|
€ 710.000 | € -15.000 | |
| Staringstraat 9 Cremerbuurt-West | 78 | A | € 740.000 | +€ 0 | € 740.000 | +€ 15.000 | |
| Biesboschstraat 48 Scheldebuurt-Midden | 76 | C | € 725.000 |
+€ 15.200
2 stap(pen)
|
€ 740.200 | +€ 15.200 | |
| Van Kinsbergenstraat 94 Filips van Almondekwartier | 73 | A+ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | € -25.000 | |
| Prinsengracht 715 Spiegelbuurt | 65 | C | € 685.000 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 698.000 | € -27.000 | |
| Nassaukade 318 Da Costabuurt-Noord | 79 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -30.000 | |
| Amstelveenseweg 56 Schinkelbuurt-Noord | 77 | B | € 750.000 |
+€ 8.470
1 stap(pen)
|
€ 758.470 | +€ 33.470 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tweede Schinkelstraat 23 Schinkelbuurt-Noord | 70 | 2 | B | € 640.000 | € 9.143 |
| Overtoom 166 WG-terrein | 66 | 2 | A | € 650.000 | € 9.848 |
| President Kennedylaan 238 Scheldebuurt-West | 71 | 3 | A | € 725.000 | € 10.211 |
| Prinsengracht 715 Spiegelbuurt | 65 | 2 | C | € 685.000 | € 10.538 |
| Van Kinsbergenstraat 94 Filips van Almondekwartier | 73 | 3 | A+ | € 700.000 | € 9.589 |
| President Kennedylaan 88 Rijnbuurt-Oost | 74 | 3 | E | € 695.000 | € 9.392 |
| Admiraal De Ruijterweg 47 Kortenaerkwartier | 75 | 3 | C | € 695.000 | € 9.267 |
| mt. Lincolnweg 62 NDSM terrein | 73 | 3 | A+++ | € 650.000 | € 8.904 |
| Biesboschstraat 48 Scheldebuurt-Midden | 76 | 3 | C | € 725.000 | € 9.539 |
| Tweede Atjehstraat 39 Timorpleinbuurt-Zuid | 74 | 3 | A | € 650.000 | € 8.784 |
| Eerste Oosterparkstraat 97 Weesperzijde-Noord | 74 | 3 | C | € 650.000 | € 8.784 |
| Pienemanstraat 34 Cornelis Troostbuurt | 76 | 3 | A | € 675.000 | € 8.882 |