Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 37 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Storimans en Partners (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 8.100 |
|---|---|
| Dichtheid | 8192 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 328.000 deze listing -18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 65% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580501
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Auris De Spreekhoorn — 0.36 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.28 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.46 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Bakers & Verhaegen — 0.69 km |
| Ziekenhuis | Amphia Breda — 3.15 km |
| OV-station | Breda — 2.91 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lunchroom Gadjah — 0.39 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.284 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 54.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 37 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 518 per jaar (~€ 43/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.327 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~407 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~111 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1964 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Schilddak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Calenta HR ( combiketel uit 2015) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 121 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adriaan van Bergenstraat 406 Schorsmolen | 40 | C | € 269.000 |
+€ 11.200
3 stap(pen)
|
€ 280.200 | +€ 11.200 | |
| Adriaan van Bergenstraat 418 Schorsmolen | 40 | E | € 269.000 |
+€ 16.400
5 stap(pen)
|
€ 285.400 | +€ 16.400 |
Alle vergelijkbare woningen (2)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Adriaan van Bergenstraat 406 Schorsmolen | 40 | 2 | C | € 269.000 | € 6.725 |
| Adriaan van Bergenstraat 418 Schorsmolen | 40 | 2 | E | € 269.000 | € 6.725 |