house · resale
Bruggertstraat 27
7545AP Enschede · Elferink-Heuwkamp · wijk Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld · Enschede
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 91 m² |
| Perceel | 291 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Oude Wolbers Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Enschede met 63–118 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 65e percentiel (+7.3% t.o.v. mediaan van € 3.378/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Enschede
| Inwoners | 3.035 |
|---|---|
| Dichtheid | 4773 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 252.000 deze listing +31% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 40% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01530205
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Bonhoeffer College Bruggertstraat — 0.44 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | de Triangel — 0.81 km |
| Supermarkt | Delikatesy Mleczko Polski Supermarket — 0.49 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Medsen Apotheek Het Stadsveld — 0.93 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Eudokia — 0.93 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Medisch Spectrum Twente — 2.02 km |
| OV-station | Busstation Enschede (Centraal Station) — 1.85 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Het Middelpunt — 0.32 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.575 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 71.739 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 91 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.275 per jaar (~€ 190/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.765 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2002 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~819 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 819 per jaar en 819 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1964 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en houtkachel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra Ace 39C (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 356 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zonneterras |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Enschede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boskamphoek 97 Helmerhoek-Zuid | 99 | A | € 330.000 | +€ 0 | € 330.000 | € 0 | |
| Oosterstraat 178 Park Stokhorst | 109 | D | € 325.000 |
+€ 7.630
1 stap(pen)
|
€ 332.630 | +€ 2.630 | |
| Johan Wijnoltsstraat 158 Tubantia-Toekomst | 75 | E | € 325.000 |
+€ 9.750
2 stap(pen)
|
€ 334.750 | +€ 4.750 | |
| Dollardstraat 20 Deppenbroek | 85 | E | € 325.000 |
+€ 11.050
2 stap(pen)
|
€ 336.050 | +€ 6.050 | |
| Meester De Wolfplein 8 Dorp Boekelo | 112 | B | € 339.000 | +€ 0 | € 339.000 | +€ 9.000 | |
| Faberstraat 22 Ribbelt-Ribbelerbrink | 110 | B | € 319.000 | +€ 0 | € 319.000 | € -11.000 | |
| Walhofstraat 121 Walhof-Roessingh | 91 | G | € 295.000 |
+€ 18.200
4 stap(pen)
|
€ 313.200 | € -16.800 | |
| Bekspringhoek 127 Helmerhoek-Zuid | 109 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 20.000 | |
| Palembangstraat 35 Varvik-Diekman | 113 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 20.000 | |
| Dennenweg 189 Stevenfenne | 96 | D | € 300.000 |
+€ 6.720
1 stap(pen)
|
€ 306.720 | € -23.280 | |
| Willem Kalfstraat 30 Stadsveld-Noord-Bruggert | 104 | D | € 350.000 |
+€ 7.280
1 stap(pen)
|
€ 357.280 | +€ 27.280 | |
| Bourdonstraat 16 Wooldrik | 88 | C | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € -30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Walhofstraat 121 Walhof-Roessingh | 91 | 5 | G | € 295.000 | € 3.242 |
| Dollardstraat 20 Deppenbroek | 85 | 5 | E | € 325.000 | € 3.824 |
| Boskamphoek 97 Helmerhoek-Zuid | 99 | 5 | A | € 330.000 | € 3.333 |
| Stephensonstraat 11 Velve-Lindenhof | 100 | 5 | B | € 365.000 | € 3.650 |
| Bourdonstraat 16 Wooldrik | 88 | 4 | C | € 300.000 | € 3.409 |
| Dennenweg 189 Stevenfenne | 96 | 4 | D | € 300.000 | € 3.125 |
| Maanstraat 4 Twekkelerveld | 93 | 4 | C | € 375.000 | € 4.032 |
| B.W. ter Kuilestraat 236 Stevenfenne | 93 | 4 | E | € 269.000 | € 2.892 |
| Willem Kalfstraat 30 Stadsveld-Noord-Bruggert | 104 | 5 | D | € 350.000 | € 3.365 |
| Roelof van Schevenstraat 8 Tubantia-Toekomst | 82 | 4 | C | € 300.000 | € 3.659 |
| Getfertweg 199 Getfert | 94 | 4 | F | € 259.000 | € 2.755 |
| Oosterhof 15 Ribbelt-Ribbelerbrink | 100 | 4 | A | € 375.000 | € 3.750 |