Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 43 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | PEEK&POMPE MAKELAARS (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 29 apartments in Utrecht met 30–55 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+10.9% t.o.v. mediaan van € 7.340/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 9.155 |
|---|---|
| Dichtheid | 12813 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 487.000 deze listing -28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 54% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440812
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.34 km · 39 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Waterpret — 0.31 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.3 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Hwa Sheng — 0.2 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | de Greev — 0.1 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Diakonessenhuis — 1.6 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Vaartsche Rijn — 0.48 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | WT Urban Cafe & Kitchen — 0.24 km · 32 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 73.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 43 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 688 per jaar (~€ 57/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.728 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~559 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~172 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 135 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amsterdamsestraatweg 831 Zuilen-Noord | 51 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Johannes van Andelstraat 9 Julianapark en omgeving | 52 | F | € 335.000 |
+€ 19.240
5 stap(pen)
|
€ 354.240 | +€ 4.240 | |
| Kneppelhoutstraat 23 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving | 47 | C | € 335.000 |
+€ 9.400
2 stap(pen)
|
€ 344.400 | € -5.600 | |
| Hoogravenseweg 140 Oud Hoograven-Noord | 39 | C | € 335.000 |
+€ 7.800
2 stap(pen)
|
€ 342.800 | € -7.200 | |
| Croeselaan 170 Dichterswijk | 45 | C | € 349.500 |
+€ 9.000
2 stap(pen)
|
€ 358.500 | +€ 8.500 | |
| Marnixlaan 85 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 52 | D | € 350.000 |
+€ 9.880
3 stap(pen)
|
€ 359.880 | +€ 9.880 | |
| Minahassastraat 46 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 55 | C | € 350.000 |
+€ 11.000
2 stap(pen)
|
€ 361.000 | +€ 11.000 | |
| Lange Jansstraat 24 Domplein, Neude, Janskerkhof | 51 | D | € 349.500 |
+€ 13.770
3 stap(pen)
|
€ 363.270 | +€ 13.270 | |
| Linnaeusstraat 58 Elinkwijk en omgeving | 52 | D | € 350.000 |
+€ 14.040
3 stap(pen)
|
€ 364.040 | +€ 14.040 | |
| Laan van Nieuw-Guinea 119 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 54 | E | € 350.000 |
+€ 17.820
4 stap(pen)
|
€ 367.820 | +€ 17.820 | |
| Lange Jansstraat 22 Domplein, Neude, Janskerkhof | 34 | C | € 325.000 |
+€ 6.800
2 stap(pen)
|
€ 331.800 | € -18.200 | |
| Marnixlaan 37 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 42 | B | € 325.000 |
+€ 4.620
1 stap(pen)
|
€ 329.620 | € -20.380 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Marnixlaan 37 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 42 | 3 | B | € 325.000 | € 7.738 |
| Kneppelhoutstraat 23 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving | 47 | 3 | C | € 335.000 | € 7.128 |
| Adriaanstraat 41 Buiten Wittevrouwen | 44 | 2 | C | € 375.000 | € 8.523 |
| Croeselaan 170 Dichterswijk | 45 | 2 | C | € 349.500 | € 7.767 |
| Lamstraat 23 Bokkenbuurt | 42 | 2 | C | € 319.000 | € 7.595 |
| Marnixlaan 71 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 44 | 2 | F | € 297.000 | € 6.750 |
| Hijmans van den Berghlaan 186 Tuindorp-Oost | 46 | 2 | C | € 319.000 | € 6.935 |
| Hoogravenseweg 140 Oud Hoograven-Noord | 39 | 2 | C | € 335.000 | € 8.590 |
| Europaplein 886 Transwijk-Zuid | 49 | 2 | A | € 325.000 | € 6.633 |
| Burgemeester van Tuyllkade 125 Schaakbuurt en omgeving | 49 | 2 | B | € 375.000 | € 7.653 |
| Flieruilensteeg 18 Lauwerecht | 48 | 2 | A++ | € 425.000 | € 8.854 |
| Zevenwouden 54 Lunetten-Noord | 50 | 2 | B | € 295.000 | € 5.900 |