house · resale
Nachtegaalstraat 19
4335CG Middelburg · 't Zand · wijk Stromenwijk/'t Zand · Middelburg
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 94 m² |
| Perceel | 126 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Schinkel de Weerd Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Middelburg met 65–122 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-1.7% t.o.v. mediaan van € 3.788/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Middelburg (Z.)
| Inwoners | 1.535 |
|---|---|
| Dichtheid | 4601 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 273.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06872028
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Nehalennia — 0.3 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Zonnestraal — 0.72 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.5 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU — 0.68 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk van der Meer — 0.69 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.07 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eethuis Nazar — 0.11 km · 28 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 76.087 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 94 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.350 per jaar (~€ 196/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.867 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2068 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~846 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 846 per jaar en 846 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1961 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24 (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 349 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Middelburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Huybregt de Hasestraat 2 Magistraatwijk I | 121 | B | € 349.900 | +€ 0 | € 349.900 | € -100 | |
| Duunmede 14 Dauwendaele II | 111 | C | € 349.500 | +€ 0 | € 349.500 | € -500 | |
| Oostkerkstraat 3 Abdij | 97 | C | € 349.000 | +€ 0 | € 349.000 | € -1.000 | |
| Windwijzer 34 Reijershove | 98 | A | € 359.000 | +€ 0 | € 359.000 | +€ 9.000 | |
| Jacob Catsstraat 2 Nieuw Middelburg | 79 | D | € 325.000 |
+€ 5.530
1 stap(pen)
|
€ 330.530 | € -19.470 | |
| Omloop 45 Reijershove | 99 | A | € 329.000 | +€ 0 | € 329.000 | € -21.000 | |
| John Lennonplein 21 Mortiere I | 99 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Prins Mauritsstraat 1 Nieuw Middelburg | 79 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -25.000 | |
| Oranje Nassaustraat 33 Poldertje | 115 | A | € 319.500 | +€ 0 | € 319.500 | € -30.500 | |
| Elvis Presleystraat 29 Mortiere I | 101 | A | € 390.000 | +€ 0 | € 390.000 | +€ 40.000 | |
| Noordweg 65 Seislaan | 93 | F | € 379.000 |
+€ 15.810
3 stap(pen)
|
€ 394.810 | +€ 44.810 | |
| Penninghoeksingel 15 Stadhuis | 71 | E | € 285.000 |
+€ 9.230
2 stap(pen)
|
€ 294.230 | € -55.770 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Windwijzer 34 Reijershove | 98 | 4 | A | € 359.000 | € 3.663 |
| Arnelaan 35 Stromenwijk | 93 | 4 | C | € 289.000 | € 3.108 |
| Elvis Presleystraat 29 Mortiere I | 101 | 4 | A | € 390.000 | € 3.861 |
| Oostkerkstraat 3 Abdij | 97 | 3 | C | € 349.000 | € 3.598 |
| Noordweg 65 Seislaan | 93 | 3 | F | € 379.000 | € 4.075 |
| Omloop 45 Reijershove | 99 | 5 | A | € 329.000 | € 3.323 |
| John Lennonplein 21 Mortiere I | 99 | 3 | A | € 375.000 | € 3.788 |
| Prins Mauritsstraat 1 Nieuw Middelburg | 79 | 4 | B | € 325.000 | € 4.114 |
| Jacob Catsstraat 2 Nieuw Middelburg | 79 | 4 | D | € 325.000 | € 4.114 |
| Duunmede 14 Dauwendaele II | 111 | 4 | C | € 349.500 | € 3.149 |
| Banckertstraat 6 't Zand | 75 | 4 | C | € 285.000 | € 3.800 |
| Oranje Nassaustraat 33 Poldertje | 115 | 5 | A | € 319.500 | € 2.778 |