house · resale
Professor Pigracht 22
1336HA Almere · Stripheldenbuurt Midden- west · wijk Stripheldenbuurt · Almere
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 188 m² |
| Perceel | 347 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Semeijn Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Almere met 131–244 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 39e percentiel (-3.5% t.o.v. mediaan van € 4.412/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 1.465 |
|---|---|
| Dichtheid | 5521 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 428.000 deze listing +87% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 12% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00345206
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Avontuur — 0.38 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterspeelzaal Het Kleine Avontuur — 0.4 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Vomar — 0.39 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheken Almere Buiten — 1.4 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Zephyr — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Oostvaarders — 1.0 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Mallika — 0.85 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.819 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 167.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 188 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.256 per jaar (~€ 188/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.007 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1692 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~376 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2005 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Zonneboiler |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 726 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Muiderzandweg 43 Duin Zuid | 159 | A++ | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | € 0 | |
| Stopperknoop 27 Noorderplassen W.- Noord | 152 | A+ | € 775.000 |
+€ 15.200
1 stap(pen)
|
€ 790.200 | € -9.800 | |
| Fruitweg 17 Parkwijk Zuidwest | 148 | A+ | € 775.000 |
+€ 14.800
1 stap(pen)
|
€ 789.800 | € -10.200 | |
| Herman Gorterweg 4 Literatuurwijk Noordwest | 170 | A | € 750.000 |
+€ 30.600
2 stap(pen)
|
€ 780.600 | € -19.400 | |
| Hoogduinstraat 5 Duin Zuid | 146 | A | € 750.000 |
+€ 26.280
2 stap(pen)
|
€ 776.280 | € -23.720 | |
| Saturnussingel 304 Homeruskwartier Oost | 165 | A+ | € 725.000 |
+€ 16.500
1 stap(pen)
|
€ 741.500 | € -58.500 | |
| Giek 15 Noorderplassen W.-Zuid | 178 | A+ | € 720.000 |
+€ 17.800
1 stap(pen)
|
€ 737.800 | € -62.200 | |
| Schootsteek 10 Noorderplassen W.- Noord | 186 | A+ | € 850.000 |
+€ 18.600
1 stap(pen)
|
€ 868.600 | +€ 68.600 | |
| Sterduinstraat 129 Duin Noord | 149 | A | € 699.000 |
+€ 26.820
2 stap(pen)
|
€ 725.820 | € -74.180 | |
| Vermiljoenstraat 4 Regenboogbuurt West | 151 | A | € 695.000 |
+€ 27.180
2 stap(pen)
|
€ 722.180 | € -77.820 | |
| Aegirstraat 13 Homeruskwartier Zuid | 134 | A+ | € 700.000 |
+€ 13.400
1 stap(pen)
|
€ 713.400 | € -86.600 | |
| Plecht 25 Noorderplassen W.-Zuid | 177 | A | € 860.000 |
+€ 31.860
2 stap(pen)
|
€ 891.860 | +€ 91.860 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Schootsteek 10 Noorderplassen W.- Noord | 186 | 6 | A+ | € 850.000 | € 4.570 |
| Ananasstraat 7 Parkwijk Zuidwest | 180 | 6 | A | € 875.000 | € 4.861 |
| Giek 15 Noorderplassen W.-Zuid | 178 | 6 | A+ | € 720.000 | € 4.045 |
| Herman Gorterweg 4 Literatuurwijk Noordwest | 170 | 6 | A | € 750.000 | € 4.412 |
| Plecht 25 Noorderplassen W.-Zuid | 177 | 5 | A | € 860.000 | € 4.859 |
| Saturnussingel 304 Homeruskwartier Oost | 165 | 5 | A+ | € 725.000 | € 4.394 |
| Kameleonstraat 20 Faunabuurt Zuidwest | 213 | 5 | A | € 900.000 | € 4.225 |
| Kadegriend 34 Kadegriend en Overgriend | 166 | 5 | A | € 650.000 | € 3.916 |
| Hendrik Lorentzweg 16 Nobelhorst West | 156 | 6 | A | € 897.500 | € 5.753 |
| Muiderzandweg 43 Duin Zuid | 159 | 5 | A++ | € 800.000 | € 5.031 |
| Minervasingel 18 Homeruskwartier Midden | 213 | 5 | A | € 935.000 | € 4.390 |
| Fassbinderstraat 64 Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. | 156 | 6 | A | € 675.000 | € 4.327 |