Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 89 m² |
| Perceel | 116 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Overspaern Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 29 houses in Haarlem met 62–115 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-9.3% t.o.v. mediaan van € 6.195/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 2.730 |
|---|---|
| Dichtheid | 11232 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 391.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 72% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03921903
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Globe — 0.25 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.41 km |
| Supermarkt | Lidl — 0.28 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boerhaavewijk Apotheek — 0.23 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpratijk De ZOED — 0.24 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 0.56 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Haarlem Spaarnwoude — 2.0 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Smaakvol — 0.23 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 107.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 89 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.780 per jaar (~€ 148/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.535 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1513 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~534 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 356 per jaar en 356 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1992 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Trendline (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 317 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alphons Ariënsstraat 4 Archimedesbuurt | 110 | C | € 490.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 499.900 | € -100 | |
| Generaal De Wetstraat 19 Nelson Mandelabuurt | 78 | C | € 499.000 |
+€ 7.020
1 stap(pen)
|
€ 506.020 | +€ 6.020 | |
| Duitslandlaan 72 Landenbuurt | 110 | C | € 500.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 509.900 | +€ 9.900 | |
| Scharreveld 44 Ellertsveld | 113 | C | € 500.000 |
+€ 10.170
1 stap(pen)
|
€ 510.170 | +€ 10.170 | |
| Van Deventerstraat 6 Professorenbuurt | 88 | D | € 475.000 |
+€ 14.080
2 stap(pen)
|
€ 489.080 | € -10.920 | |
| Duitslandlaan 16 Landenbuurt | 105 | E | € 500.000 |
+€ 23.100
3 stap(pen)
|
€ 523.100 | +€ 23.100 | |
| Malpighistraat 4 Geleerdenbuurt | 98 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 25.000 | |
| Kritzingerstraat 2 De Goede Hoop | 87 | C | € 520.000 |
+€ 7.830
1 stap(pen)
|
€ 527.830 | +€ 27.830 | |
| Billitonstraat 11 Soendabuurt | 78 | C | € 525.000 |
+€ 7.020
1 stap(pen)
|
€ 532.020 | +€ 32.020 | |
| Weldam 84 Ellertsveld | 113 | C | € 450.000 |
+€ 10.170
1 stap(pen)
|
€ 460.170 | € -39.830 | |
| Louis Pasteurstraat 231 Geleerdenbuurt | 88 | C | € 450.000 |
+€ 7.920
1 stap(pen)
|
€ 457.920 | € -42.080 | |
| Oranjeboomstraat 73 Leidsebuurt-oost | 89 | C | € 575.000 |
+€ 8.010
1 stap(pen)
|
€ 583.010 | +€ 83.010 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Deventerstraat 6 Professorenbuurt | 88 | 5 | D | € 475.000 | € 5.398 |
| Louis Pasteurstraat 231 Geleerdenbuurt | 88 | 5 | C | € 450.000 | € 5.114 |
| Kritzingerstraat 2 De Goede Hoop | 87 | 4 | C | € 520.000 | € 5.977 |
| Oranjeboomstraat 73 Leidsebuurt-oost | 89 | 4 | C | € 575.000 | € 6.461 |
| Malpighistraat 4 Geleerdenbuurt | 98 | 4 | A | € 525.000 | € 5.357 |
| Generaal De Wetstraat 19 Nelson Mandelabuurt | 78 | 4 | C | € 499.000 | € 6.397 |
| Billitonstraat 11 Soendabuurt | 78 | 4 | C | € 525.000 | € 6.731 |
| Pol 40 Oud Spaarndam | 80 | 4 | C | € 600.000 | € 7.500 |
| Duitslandlaan 16 Landenbuurt | 105 | 5 | E | € 500.000 | € 4.762 |
| Maerten van Heemskerckstraat 83 Frans Halsbuurt | 72 | 5 | F | € 595.000 | € 8.264 |
| Wouwermanstraat 30 Kleverpark-zuid | 107 | 5 | E | € 575.000 | € 5.374 |
| Duitslandlaan 72 Landenbuurt | 110 | 5 | C | € 500.000 | € 4.545 |