house · resale
's-Gravensingel 26
3062SB Rotterdam · Kralingen Oost · wijk Kralingen-Crooswijk · Rotterdam
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 168 m² |
| Perceel | 257 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaarskantoor Langejan (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 57 houses in Rotterdam met 117–218 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 84e percentiel (+27.4% t.o.v. mediaan van € 4.650/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 8.595 |
|---|---|
| Dichtheid | 4257 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 685.000 deze listing +45% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990842
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Vrijeschool Vredehof — 0.47 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.47 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | SPAR university — 0.78 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Rozenburg — 0.57 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsencentrum Kralingen — 0.56 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Polikliniek Kralingen — 0.44 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Voorschoterlaan — 0.61 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Het Theehuis — 0.32 km · 29 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.750 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 214.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 168 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.688 per jaar (~€ 224/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.974 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2184 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~672 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1987 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Combiketel (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 598 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maashavenkade 117 Katendrecht | 173 | A+ | € 995.000 | +€ 0 | € 995.000 | € 0 | |
| Ossip Zadkinestraat 2 Nesselande | 200 | A | € 995.000 | +€ 0 | € 995.000 | € 0 | |
| Mahatma Gandhistraat 88 Prinsenland | 214 | A | € 995.000 | +€ 0 | € 995.000 | € 0 | |
| Jacobus van Vessemsingel 19 's-Gravenland | 209 | A | € 989.000 | +€ 0 | € 989.000 | € -6.000 | |
| Kralingseweg 285 's-Gravenland | 174 | B | € 1.050.000 |
+€ 19.140
1 stap(pen)
|
€ 1.069.140 | +€ 74.140 | |
| Adrianalaan 267 Schiebroek | 133 | E | € 865.000 |
+€ 43.890
4 stap(pen)
|
€ 908.890 | € -86.110 | |
| Hendrik Sweijsstraat 17 's-Gravenland | 183 | A | € 898.000 | +€ 0 | € 898.000 | € -97.000 | |
| Burgemeester Le Fèvre de Montignylaan 105 Molenlaankwartier | 182 | C | € 1.079.000 |
+€ 36.400
2 stap(pen)
|
€ 1.115.400 | +€ 120.400 | |
| Damhertstraat 32 Kralingseveer | 155 | B | € 850.000 |
+€ 17.050
1 stap(pen)
|
€ 867.050 | € -127.950 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Maashavenkade 117 Katendrecht | 173 | 6 | A+ | € 995.000 | € 5.751 |
| Hendrik Sweijsstraat 17 's-Gravenland | 183 | 6 | A | € 898.000 | € 4.907 |
| Kralingseweg 285 's-Gravenland | 174 | 7 | B | € 1.050.000 | € 6.034 |
| S. van Ravesteynkade 388 Kop van Zuid | 178 | 6 | A | € 795.000 | € 4.466 |
| Burgemeester Le Fèvre de Montignylaan 105 Molenlaankwartier | 182 | 5 | C | € 1.079.000 | € 5.929 |
| Damhertstraat 32 Kralingseveer | 155 | 5 | B | € 850.000 | € 5.484 |
| Achterweg 2 Hoogvliet Zuid | 148 | 5 | A+ | — | — |
| Esplanadapad 20 Hoogvliet Zuid | 163 | 7 | A | € 750.000 | € 4.601 |
| Hendrik Sweijsstraat 62 's-Gravenland | 158 | 5 | A | € 749.000 | € 4.741 |
| Pablo Picassostraat 29 Nesselande | 150 | 6 | A | € 715.000 | € 4.767 |
| Wout van Heusdensingel 1 Nesselande | 148 | 6 | A+ | € 700.000 | € 4.730 |
| Wodanstraat 16 Katendrecht | 147 | 5 | A+ | € 765.000 | € 5.204 |