Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 116 m² |
| Perceel | 127 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Heemborgh Makelaars Sassenheim (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Teylingen met 81–150 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.871/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Teylingen
| Inwoners | 605 |
|---|---|
| Dichtheid | 5730 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 398.000 deze listing +42% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 44% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU15251206
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Sterrenwerk — 0.23 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Eikenbos — 0.48 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.64 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Sassenheim — 0.64 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Warnaars — 0.51 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Sassenheim — 0.48 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Orient City — 0.42 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.697 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 114.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 116 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.160 per jaar (~€ 97/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.794 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~812 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~116 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1964 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Houtkachel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 348 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Teylingen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Munthof 7 Kruiden Zuid | 117 | B | € 525.000 |
+€ 47.970
4 stap(pen)
|
€ 572.970 | +€ 7.970 | |
| Spoorlaan 29 De Rodes | 114 | C | € 489.000 |
+€ 57.000
5 stap(pen)
|
€ 546.000 | € -19.000 | |
| Beethovenlaan 41 Componisten | 117 | A | € 550.000 |
+€ 35.100
3 stap(pen)
|
€ 585.100 | +€ 20.100 | |
| Herenweg 70 Kloosterland-Endepoel | 98 | E | € 525.000 |
+€ 61.740
7 stap(pen)
|
€ 586.740 | +€ 21.740 | |
| Nagelkruidhof 32 Kruiden Zuid | 103 | B | € 489.000 |
+€ 42.230
4 stap(pen)
|
€ 531.230 | € -33.770 | |
| Voornhof 25 Vissenbuurt | 116 | A | € 565.000 |
+€ 34.800
3 stap(pen)
|
€ 599.800 | +€ 34.800 | |
| Oranje Nassaulaan 32 De Knip | 120 | B | € 575.000 |
+€ 49.200
4 stap(pen)
|
€ 624.200 | +€ 59.200 | |
| Laurierpad 53 Kruiden Zuid | 113 | A | € 595.000 |
+€ 33.900
3 stap(pen)
|
€ 628.900 | +€ 63.900 | |
| Pijlkruidstraat 13 Bloemenbuurt | 142 | A | € 629.000 |
+€ 42.600
3 stap(pen)
|
€ 671.600 | +€ 106.600 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Beethovenlaan 41 Componisten | 117 | 5 | A | € 550.000 | € 4.701 |
| Munthof 7 Kruiden Zuid | 117 | 5 | B | € 525.000 | € 4.487 |
| Laurierpad 53 Kruiden Zuid | 113 | 5 | A | € 595.000 | € 5.265 |
| Spoorlaan 29 De Rodes | 114 | 5 | C | € 489.000 | € 4.289 |
| Voornhof 25 Vissenbuurt | 116 | 6 | A | € 565.000 | € 4.871 |
| Oranje Nassaulaan 32 De Knip | 120 | 4 | B | € 575.000 | € 4.792 |
| Nagelkruidhof 32 Kruiden Zuid | 103 | 5 | B | € 489.000 | € 4.748 |
| Menneweg 5 Centrum | 128 | 6 | A | € 695.000 | € 5.430 |
| Herenweg 70 Kloosterland-Endepoel | 98 | 4 | E | € 525.000 | € 5.357 |
| Sweilandstraat 43 Middelbuurt | 134 | 5 | D | € 750.000 | € 5.597 |
| Pijlkruidstraat 13 Bloemenbuurt | 142 | 5 | A | € 629.000 | € 4.430 |