apartment · resale
Ton de Leeuwstraat 46
1011DE Amsterdam · Oosterdokseiland · wijk Nieuwmarkt/Lastage · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 126 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Carla van den Brink B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 161 apartments in Amsterdam met 88–163 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 89e percentiel (+28.4% t.o.v. mediaan van € 7.972/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 510 |
|---|---|
| Dichtheid | 4149 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 940.000 deze listing +37% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 53% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.1 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363AF01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Witte Olifant — 0.57 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.18 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek H.W. van der Meulen — 0.61 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk van Urk — 0.85 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 2.02 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Centraal Station — 0.6 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Gaja Korean BBQ & Bar — 0.06 km · 197 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 6.159 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 273.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 126 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.512 per jaar (~€ 126/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 6.285 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1134 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~252 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Tussenverdieping (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 378 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michelangelostraat 22 Minervabuurt-Midden | 108 | C | € 1.250.000 |
+€ 41.040
4 stap(pen)
|
€ 1.291.040 | +€ 1.040 | |
| Leen Jongewaardkade 7 Buiksloterham-Zuid | 145 | A++ | € 1.300.000 | +€ 0 | € 1.300.000 | +€ 10.000 | |
| Singel 399 Spuistraat-Zuid | 138 | C | € 1.249.000 |
+€ 52.440
4 stap(pen)
|
€ 1.301.440 | +€ 11.440 | |
| Sarphatistraat 568 Alexanderplein e.o. | 129 | A | € 1.300.000 |
+€ 23.220
2 stap(pen)
|
€ 1.323.220 | +€ 33.220 | |
| Van Breestraat 185 Cornelis Schuytbuurt | 122 | D | € 1.295.000 |
+€ 54.900
5 stap(pen)
|
€ 1.349.900 | +€ 59.900 | |
| Deurloostraat 110 Wielingenbuurt | 113 | C | € 1.175.000 |
+€ 42.940
4 stap(pen)
|
€ 1.217.940 | € -72.060 | |
| Poeldijkstraat 279 Delflandpleinbuurt-Oost | 139 | A+ | € 1.350.000 |
+€ 13.900
1 stap(pen)
|
€ 1.363.900 | +€ 73.900 | |
| Valeriusstraat 143 Valeriusbuurt-Oost | 118 | D | € 1.150.000 |
+€ 53.100
5 stap(pen)
|
€ 1.203.100 | € -86.900 | |
| Uiterwaardenstraat 352 Scheldebuurt-West | 117 | B | € 1.150.000 |
+€ 33.930
3 stap(pen)
|
€ 1.183.930 | € -106.070 | |
| Realengracht 178 Westelijke eilanden | 126 | D | € 1.100.000 |
+€ 56.700
5 stap(pen)
|
€ 1.156.700 | € -133.300 | |
| Gerrit van der Veenstraat 66 Beethovenbuurt | 137 | C | € 1.375.000 |
+€ 52.060
4 stap(pen)
|
€ 1.427.060 | +€ 137.060 | |
| Da Costakade 14 Da Costabuurt-Noord | 117 | B | € 1.100.000 |
+€ 33.930
3 stap(pen)
|
€ 1.133.930 | € -156.070 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Breestraat 185 Cornelis Schuytbuurt | 122 | 4 | D | € 1.295.000 | € 10.615 |
| Archimedesplantsoen 35 Middenmeer-Zuid | 131 | 4 | A | € 1.450.000 | € 11.069 |
| Hogeweg 37 Linnaeusparkbuurt | 123 | 4 | C | € 1.075.000 | € 8.740 |
| Uiterwaardenstraat 352 Scheldebuurt-West | 117 | 4 | B | € 1.150.000 | € 9.829 |
| Amstelvlietstraat 573 Amstelkwartier-Noord | 119 | 4 | A | € 1.095.000 | € 9.202 |
| Singel 399 Spuistraat-Zuid | 138 | 4 | C | € 1.249.000 | € 9.051 |
| Da Costakade 14 Da Costabuurt-Noord | 117 | 4 | B | € 1.100.000 | € 9.402 |
| Sarphatistraat 568 Alexanderplein e.o. | 129 | 5 | A | € 1.300.000 | € 10.078 |
| Tesselschadestraat 31 Vondelparkbuurt-Oost | 115 | 4 | A | € 1.450.000 | € 12.609 |
| Deurloostraat 110 Wielingenbuurt | 113 | 4 | C | € 1.175.000 | € 10.398 |
| Realengracht 178 Westelijke eilanden | 126 | 3 | D | € 1.100.000 | € 8.730 |
| Valeriusstraat 143 Valeriusbuurt-Oost | 118 | 5 | D | € 1.150.000 | € 9.746 |