databuurt cijfers per buurt
10044 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Seyndersloot 7

1602HB Enkhuizen · Kadijken · wijk Enkhuizen Noord · Enkhuizen

€ 875.000
€ 3.601 / m²
243 9kamers A
Foto 1 van Seyndersloot 7 Foto 2 van Seyndersloot 7 Foto 3 van Seyndersloot 7 Foto 4 van Seyndersloot 7 Foto 5 van Seyndersloot 7 Foto 6 van Seyndersloot 7 Foto 7 van Seyndersloot 7 Foto 8 van Seyndersloot 7 Foto 9 van Seyndersloot 7 Foto 10 van Seyndersloot 7 Foto 11 van Seyndersloot 7 Foto 12 van Seyndersloot 7

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.243 m²
Perceel739 m²
Kamers9 (7 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar CMK Makelaars, daar voel je je thuis! (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Andere woningen in Seyndersloot

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Seyndersloot 5 151 A € 689.000 € 4.563

Buurt in cijfers — Enkhuizen

Inwoners2.905
Dichtheid6397 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.9
Gemiddelde WOZ (buurt) € 458.000 deze listing +91% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt11%
Afstand basisschool1.3 km
Afstand supermarkt1.2 km
Afstand huisarts1.4 km
Afstand kinderdagverblijf1.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03880101 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school OBS Het Driespan — 0.59 km · 3 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Vomar — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek de Koperwiek — 0.61 km
OV-station Station — 2.07 km · 4 totaal binnen zoekradius
Restaurant C&T Maaltijden — 0.72 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 4.177 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 188.043 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 243 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 3.888 per jaar (~€ 324/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 4.501 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~3159 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~972 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1997
BouwBestaande bouw
Soort objectVilla, vrijstaande woning
DakSamengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha Calenta Ace 40C CCS (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud960 m³
TuinAchtertuin, voortuin en zijtuin
Indeling9 kamers (7 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Enkhuizen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (0)