house · resale
Zeeuwstraat 11
1951XN Velsen-Noord · Duinvlietbuurt · wijk Wijk 05 Velsen-Noord · Velsen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 78 m² |
| Perceel | 179 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaar Nieuwe Stijl (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Velsen met 54–101 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-6.8% t.o.v. mediaan van € 5.435/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Velsen
| Inwoners | 1.180 |
|---|---|
| Dichtheid | 7777 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 304.000 deze listing +30% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 54% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04530503
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Plantaan — 0.46 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.24 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Donker — 0.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk van Straaten en van Schie — 0.81 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rode Kruis Ziekenhuis — 0.94 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Beverwijk — 1.18 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eetcafé DC — 0.27 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 83.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 78 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.248 per jaar (~€ 104/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.990 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1014 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~312 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1949 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Cv (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 277 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Velsen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dirk Hartoghstraat 2 Zeeheldenbuurt | 99 | F | € 350.000 |
+€ 36.630
5 stap(pen)
|
€ 386.630 | € -8.370 | |
| Gerard Doustraat 53 Schildersbuurt | 81 | D | € 399.000 |
+€ 21.870
3 stap(pen)
|
€ 420.870 | +€ 25.870 | |
| Frans Naereboutstraat 47 Heidebuurt | 67 | D | € 409.000 |
+€ 18.090
3 stap(pen)
|
€ 427.090 | +€ 32.090 | |
| Ranonkelstraat 6 Bloemenbuurt | 68 | C | € 425.000 |
+€ 13.600
2 stap(pen)
|
€ 438.600 | +€ 43.600 | |
| Snelliusstraat 73 Kikvorsbuurt | 86 | D | € 425.000 |
+€ 23.220
3 stap(pen)
|
€ 448.220 | +€ 53.220 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gerard Doustraat 53 Schildersbuurt | 81 | 4 | D | € 399.000 | € 4.926 |
| Snelliusstraat 73 Kikvorsbuurt | 86 | 5 | D | € 425.000 | € 4.942 |
| Ranonkelstraat 6 Bloemenbuurt | 68 | 3 | C | € 425.000 | € 6.250 |
| Frans Naereboutstraat 47 Heidebuurt | 67 | 3 | D | € 409.000 | € 6.104 |
| Johanna Naberstraat 2 Weidbuurt | 92 | 4 | B | € 500.000 | € 5.435 |
| Wilhelmina Druckerstraat 13 Weidbuurt | 92 | 4 | A | € 520.000 | € 5.652 |
| Aletta Jacobsstraat 37 Weidbuurt | 92 | 4 | B | € 525.000 | € 5.707 |
| Dirk Hartoghstraat 2 Zeeheldenbuurt | 99 | 4 | F | € 350.000 | € 3.535 |
| Pegasusstraat 36 Herculesbuurt | 97 | 4 | C | € 498.500 | € 5.139 |
| Lariksstraat 2 Bomenbuurt | 99 | 5 | B | € 489.000 | € 4.939 |
| Bruno Klauwersstraat 11 Blekersbuurt | 101 | 5 | F | € 850.000 | € 8.416 |