apartment · resale
Krekelstraat 3
3061VC Rotterdam · Kralingen West · wijk Kralingen-Crooswijk · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 61 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Rotterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 95 apartments in Rotterdam met 42–79 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (+1.0% t.o.v. mediaan van € 5.338/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 15.925 |
|---|---|
| Dichtheid | 15569 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 386.000 deze listing -15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 72% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990841
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Schreuder College — 0.13 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Ekoplaza — 0.25 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Ramleh — 0.21 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsencentrum Kralingen — 0.54 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Polikliniek Kralingen — 0.66 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Gerdesiaweg — 0.03 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hua Hin Thais Restaurant — 0.28 km · 61 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.571 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 71.522 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 61 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.525 per jaar (~€ 127/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.698 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1342 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~549 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 549 per jaar en 549 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1937 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergass (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 230 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schiedamseweg 256 Bospolder | 66 | C | € 329.000 | +€ 0 | € 329.000 | € 0 | |
| Margrietstraat 16 Hillegersberg Zuid | 64 | D | € 325.000 |
+€ 4.480
1 stap(pen)
|
€ 329.480 | +€ 480 | |
| Bentinckplein 88 Blijdorp | 63 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -4.000 | |
| Pompenburg 310 Oude Noorden | 65 | A+ | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -4.000 | |
| Prins Hendrikkade 83 Noordereiland | 54 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -4.000 | |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | D | € 320.000 |
+€ 4.130
1 stap(pen)
|
€ 324.130 | € -4.870 | |
| Rubensstraat 26 Kralingen West | 58 | E | € 329.000 |
+€ 7.540
2 stap(pen)
|
€ 336.540 | +€ 7.540 | |
| Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven | 61 | D | € 315.000 |
+€ 4.270
1 stap(pen)
|
€ 319.270 | € -9.730 | |
| Bergweg 63 Liskwartier | 58 | A | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | € -14.000 | |
| Gordelweg 54 Liskwartier | 66 | B | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | € -14.000 | |
| Mariniersweg 199 Stadsdriehoek | 60 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 21.000 | |
| Van Vollenhovenstraat 3 Nieuwe Werk | 57 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 21.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bentinckplein 88 Blijdorp | 63 | 2 | C | € 325.000 | € 5.159 |
| Lombardkade 82 Stadsdriehoek | 60 | 2 | D | € 350.000 | € 5.833 |
| Mariniersweg 199 Stadsdriehoek | 60 | 2 | C | € 350.000 | € 5.833 |
| Zestienhovensekade 377 Overschie | 60 | 2 | C | € 299.000 | € 4.983 |
| Bergweg 63 Liskwartier | 58 | 2 | A | € 315.000 | € 5.431 |
| Heemraadssingel 184 Middelland | 64 | 2 | A | € 359.000 | € 5.609 |
| Van Vollenhovenstraat 3 Nieuwe Werk | 57 | 2 | A | € 350.000 | € 6.140 |
| Gordelweg 54 Liskwartier | 66 | 2 | B | € 315.000 | € 4.773 |
| Sonmansstraat 50 Blijdorp | 62 | 2 | C | € 395.000 | € 6.371 |
| Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven | 61 | 3 | D | € 315.000 | € 5.164 |
| Bergweg 330 Agniesebuurt | 61 | 3 | B | € 350.000 | € 5.738 |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | 3 | D | € 320.000 | € 5.424 |