databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Bredenhofstraat 1

1544RA Zaandijk · Oud Zaandijk · wijk Oud Zaandijk · Zaanstad

€ 795.000
€ 3.841 / m²
207 5kamers D
Foto 1 van Bredenhofstraat 1 Foto 2 van Bredenhofstraat 1 Foto 3 van Bredenhofstraat 1 Foto 4 van Bredenhofstraat 1 Foto 5 van Bredenhofstraat 1 Foto 6 van Bredenhofstraat 1 Foto 7 van Bredenhofstraat 1 Foto 8 van Bredenhofstraat 1 Foto 9 van Bredenhofstraat 1 Foto 10 van Bredenhofstraat 1 Foto 11 van Bredenhofstraat 1 Foto 12 van Bredenhofstraat 1

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.207 m²
Perceel314 m²
Kamers5 (3 slaap)
EnergielabelD
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Brantjes Makelaars Assendelft (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Zaanstad met 144–269 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 15e percentiel (-18.2% t.o.v. mediaan van € 4.696/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Zaanstad

Inwoners2.925
Dichtheid5563 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.9
Gemiddelde WOZ (buurt) € 348.000 deze listing +128% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt50%
Afstand basisschool0.8 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts1.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU04794110 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Basisschool De Werf — 0.72 km · 6 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Peuterspelen De Piramide — 0.75 km
Supermarkt SPAR — 0.14 km · 6 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Guisveld — 0.86 km
Ziekenhuis Zaans Medisch Centrum — 2.42 km
OV-station (naamloos) — 0.45 km · 6 totaal binnen zoekradius
Restaurant Wolfsend — 0.12 km · 8 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.795 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 172.826 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 207 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 6.624 per jaar (~€ 552/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 4.347 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~5796 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2484 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 3.312 per jaar en 3105 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1938
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, eindwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelNefit (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Energielabel (officieel)D
Inhoud793 m³
TuinAchtertuin
Indeling5 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label D te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Aria 44 Westerwatering Zuid 147 A € 750.000 +€ 0 € 750.000 € -45.000
Spant 40 Waterrijk West 163 A+ € 745.000 +€ 0 € 745.000 € -50.000
Prelude 101 Westerwatering Zuid 174 A+ € 850.000 +€ 0 € 850.000 +€ 55.000