house · resale
Dr. Plesmanstraat 113
3331KG Zwijndrecht · Pilotenbuurt · wijk Wijk 03 Noord · Zwijndrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 84 m² |
| Perceel | 157 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Estate Makelaar (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 8 houses in Zwijndrecht met 58–109 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-2.6% t.o.v. mediaan van € 4.217/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zwijndrecht
| Inwoners | 760 |
|---|---|
| Dichtheid | 7629 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 290.000 deze listing +19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 28% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06420310
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Rakkers — 0.15 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Reformatorische peuterspeelzaal "De benjamin" — 0.53 km |
| Supermarkt | Badiss — 0.55 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Centraal Apotheek Zwijndrecht — 0.5 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Volgerlanden — 1.23 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | DG&J-ZHZ — 5.0 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Zwijndrecht — 1.27 km |
| Restaurant | Fuji — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.647 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 75.000 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 84 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.100 per jaar (~€ 175/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.822 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1848 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~756 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 756 per jaar en 756 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1958 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha ( combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 282 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Zwijndrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eikeboomstraat 13 Slagveld en Omgeving | 94 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 5.000 | |
| Emmastraat 31 Juliandorp | 83 | D | € 350.000 |
+€ 5.810
1 stap(pen)
|
€ 355.810 | +€ 10.810 | |
| De Manning 30 Dorp-Zuidoost | 68 | F | € 350.000 |
+€ 11.560
3 stap(pen)
|
€ 361.560 | +€ 16.560 | |
| Prins Hendrikstraat 43 Juliandorp | 68 | F | € 300.000 |
+€ 11.560
3 stap(pen)
|
€ 311.560 | € -33.440 | |
| Parijseplein 53 Europesebuurt | 101 | D | € 375.000 |
+€ 7.070
1 stap(pen)
|
€ 382.070 | +€ 37.070 | |
| Johannes Postlaan 21 Dorp-Zuidoost | 88 | C | € 398.500 | +€ 0 | € 398.500 | +€ 53.500 | |
| Emmastraat 29 Juliandorp | 81 | E | € 275.000 |
+€ 10.530
2 stap(pen)
|
€ 285.530 | € -59.470 |
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Emmastraat 31 Juliandorp | 83 | 4 | D | € 350.000 | € 4.217 |
| Johannes Postlaan 21 Dorp-Zuidoost | 88 | 4 | C | € 398.500 | € 4.528 |
| Emmastraat 29 Juliandorp | 81 | 4 | E | € 275.000 | € 3.395 |
| Eikeboomstraat 13 Slagveld en Omgeving | 94 | 4 | C | € 350.000 | € 3.723 |
| De Manning 30 Dorp-Zuidoost | 68 | 4 | F | € 350.000 | € 5.147 |
| Prins Hendrikstraat 43 Juliandorp | 68 | 4 | F | € 300.000 | € 4.412 |
| Parijseplein 53 Europesebuurt | 101 | 4 | D | € 375.000 | € 3.713 |