databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Eerste Atjehstraat 116

1094KS Amsterdam · Timorpleinbuurt-Zuid · wijk Indische Buurt-West · Amsterdam

€ 950.000
€ 8.333 / m²
114 4kamers A
Foto 1 van Eerste Atjehstraat 116 Foto 2 van Eerste Atjehstraat 116 Foto 3 van Eerste Atjehstraat 116 Foto 4 van Eerste Atjehstraat 116 Foto 5 van Eerste Atjehstraat 116 Foto 6 van Eerste Atjehstraat 116 Foto 7 van Eerste Atjehstraat 116 Foto 8 van Eerste Atjehstraat 116 Foto 9 van Eerste Atjehstraat 116 Foto 10 van Eerste Atjehstraat 116 Foto 11 van Eerste Atjehstraat 116 Foto 12 van Eerste Atjehstraat 116

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.114 m²
Kamers4 (2 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Makelaardij Prins van Wijngaarden BV (VN)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 203 apartments in Amsterdam met 79–148 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 60e percentiel (+5.4% t.o.v. mediaan van € 7.904/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Eerste Atjehstraat

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Eerste Atjehstraat 105 65 B € 550.000 € 8.462
Eerste Atjehstraat 152 50 C € 475.000 € 9.500

Buurt in cijfers — Amsterdam

Inwoners4.365
Dichtheid29986 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.7
Gemiddelde WOZ (buurt) € 476.000 deze listing +100% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt69%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.3 km
Afstand huisarts0.3 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU0363MF02 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Bataviaschool — 0.08 km · 39 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Voorschool en Kinderdagverblijf Oase — 0.19 km
Supermarkt Late Night Liquorstore — 0.15 km · 43 totaal binnen zoekradius
Apotheek Sumatra Apotheek — 0.07 km · 9 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Sumatra Huisartsenpraktijk — 0.06 km · 9 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis OLVG, locatie Oost — 1.45 km · 2 totaal binnen zoekradius
OV-station Amsterdam Muiderpoort — 0.34 km · 18 totaal binnen zoekradius
Restaurant Drovers dog — 0.05 km · 96 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 4.535 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 204.348 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 114 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.824 per jaar (~€ 152/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 4.687 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1482 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~456 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1905
BouwBestaande bouw
Soort objectBenedenwoning (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelGas gestookt combiketel uit 2019, eigendom
Energielabel (officieel)A
Inhoud351 m³
TuinAchtertuin
Indeling4 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Plantagekade 65 Plantage 109 A € 950.000 +€ 0 € 950.000 € 0
Hogeweg 52 Middenmeer-Noord 115 C € 935.000 +€ 23.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.350 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.650 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 958.000 +€ 8.000
Westerdoksdijk 151 Westerdokseiland 102 A € 925.000 +€ 0 € 925.000 € -25.000
Eerste Nassaustraat 4 De Wittenbuurt-Noord 103 D € 950.000 +€ 27.810
3 stap(pen)
  • D→C: € 7.210 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 9.270 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.330 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 977.810 +€ 27.810
Elandsstraat 24 Elandsgrachtbuurt 118 C € 965.000 +€ 23.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.620 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.980 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 988.600 +€ 38.600
Newtonstraat 73 Middenmeer-Noord 119 E € 950.000 +€ 39.270
4 stap(pen)
  • E→D: € 7.140 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 8.330 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 10.710 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.090 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 989.270 +€ 39.270
Haparandaweg 752 Houthavens-West 102 A+ € 895.000 +€ 0 € 895.000 € -55.000
Cornelis Troostplein 4 Cornelis Troostbuurt 117 B € 995.000 +€ 12.870
1 stap(pen)
  • B→A: € 12.870 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 1.007.870 +€ 57.870
Elandsgracht 19 Elandsgrachtbuurt 105 E € 975.000 +€ 34.650
4 stap(pen)
  • E→D: € 6.300 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 7.350 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 9.450 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.550 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 1.009.650 +€ 59.650
Prof. Tulpstraat 42 Sarphatistrook 101 C € 995.000 +€ 20.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.090 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.110 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 1.015.200 +€ 65.200
Palmstraat 24 Driehoekbuurt 109 B € 869.000 +€ 11.990
1 stap(pen)
  • B→A: € 11.990 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 880.990 € -69.010
Lindenhoevestraat 61 Weespertrekvaart 110 A+++ € 875.000 +€ 0 € 875.000 € -75.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Hogeweg 52 Middenmeer-Noord 115 4 C € 935.000 € 8.130
Cornelis Troostplein 4 Cornelis Troostbuurt 117 4 B € 995.000 € 8.504
Elandsstraat 24 Elandsgrachtbuurt 118 4 C € 965.000 € 8.178
Tweede Kostverlorenkade 19 Bellamybuurt-Noord 114 4 A € 1.050.000 € 9.211
Lindenhoevestraat 61 Weespertrekvaart 110 4 A+++ € 875.000 € 7.955