house · resale
Het Betonijzer 222
1111RH Diemen · Plantage de Sniep Noord · wijk Plantage de Sniep · Diemen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 91 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Breukelen makelaars in zekerheid (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Diemen
| Inwoners | 1.600 |
|---|---|
| Dichtheid | 8110 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 672.000 deze listing +26% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 43% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.5 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03840702
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Kersenboom — 0.45 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | VSO/BSO Octopus — 0.95 km |
| Supermarkt | Albert Heijn XL — 0.76 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Diemerapotheek — 0.68 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Diemen Centrum — 0.53 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 4.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Diemen — 0.83 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Le Bistro — 0.32 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.058 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 180.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.750 per jaar (~€ 146/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.204 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1375 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~375 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompakt HReco 30 (gas gestookt uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 435 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Diemen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klipperweg 16 Scheepskwartier | 132 | A | € 850.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 860.560 | +€ 10.560 | |
| Mariënburg 408 Plantage de Sniep Zuid | 143 | A+++ | € 925.000 | +€ 0 | € 925.000 | +€ 75.000 | |
| Rietzangerweg 58 Vogelweide | 130 | A | € 735.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 745.400 | € -104.600 | |
| Boekweitdonk 12 Akkerland | 113 | C | € 675.000 |
+€ 31.640
3 stap(pen)
|
€ 706.640 | € -143.360 | |
| Klipperweg 41 Scheepskwartier | 125 | A | € 695.000 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 705.000 | € -145.000 | |
| Hartschelp 37 Schelpenhoek | 111 | A+ | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | € -165.000 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Klipperweg 16 Scheepskwartier | 132 | 5 | A | € 850.000 | € 6.439 |
| Rietzangerweg 58 Vogelweide | 130 | 5 | A | € 735.000 | € 5.654 |
| Klipperweg 41 Scheepskwartier | 125 | 6 | A | € 695.000 | € 5.560 |
| Boekweitdonk 12 Akkerland | 113 | 5 | C | € 675.000 | € 5.973 |
| Hartschelp 37 Schelpenhoek | 111 | 5 | A+ | € 685.000 | € 6.171 |
| Mariënburg 408 Plantage de Sniep Zuid | 143 | 6 | A+++ | € 925.000 | € 6.469 |