Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 83 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Broekman Makelaars-De Mare (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 apartments in Alkmaar met 58–107 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+10.8% t.o.v. mediaan van € 4.891/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Alkmaar
| Inwoners | 2.425 |
|---|---|
| Dichtheid | 10472 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 355.000 deze listing +27% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03610802
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | ob.s. Bello — 0.13 km · 29 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.4 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Kruisinga — 0.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Homeopathie Alkmaar — 0.94 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep locatie Alkmaar — 0.99 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Alkmaar — 0.18 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | VERS eten en drinken — 0.16 km · 95 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 91.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 83 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 996 per jaar (~€ 83/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.231 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~747 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~166 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1909 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 393 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Alkmaar
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zuidje 20 Schermerhorn | 95 | A+++ | € 449.000 | +€ 0 | € 449.000 | € -1.000 | |
| Geert Groteplein 39 Oosterhout | 92 | A+ | € 450.000 |
+€ 9.200
1 stap(pen)
|
€ 459.200 | +€ 9.200 | |
| Laat 62 Binnenstad-Oost | 88 | A | € 419.500 |
+€ 15.840
2 stap(pen)
|
€ 435.340 | € -14.660 | |
| Tuinderspad 148 Oosterhout | 89 | A | € 415.000 |
+€ 16.020
2 stap(pen)
|
€ 431.020 | € -18.980 | |
| Spanjaardstraat 14 Binnenstad-Oost | 74 | A | € 409.000 |
+€ 13.320
2 stap(pen)
|
€ 422.320 | € -27.680 | |
| Emmastraat 48 Emmakwartier | 68 | A | € 410.000 |
+€ 12.240
2 stap(pen)
|
€ 422.240 | € -27.760 | |
| Lindenlaan 120 Nassaukwartier en Hout | 69 | D | € 375.000 |
+€ 31.050
5 stap(pen)
|
€ 406.050 | € -43.950 | |
| Noorderkade 5 Overstad | 80 | A++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 45.000 | |
| Winkelwaard 203 Huiswaard-2-West | 97 | B | € 359.500 |
+€ 28.130
3 stap(pen)
|
€ 387.630 | € -62.370 | |
| Van Ostadelaan 16 De Hoef I en II | 70 | F | € 325.000 |
+€ 38.500
7 stap(pen)
|
€ 363.500 | € -86.500 | |
| Kreekwaard 3 Huiswaard-2-Oost | 66 | A | € 350.000 |
+€ 11.880
2 stap(pen)
|
€ 361.880 | € -88.120 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Noorderkade 5 Overstad | 80 | 3 | A++ | € 495.000 | € 6.188 |
| Laat 62 Binnenstad-Oost | 88 | 3 | A | € 419.500 | € 4.767 |
| Tuinderspad 148 Oosterhout | 89 | 3 | A | € 415.000 | € 4.663 |
| Geert Groteplein 39 Oosterhout | 92 | 3 | A+ | € 450.000 | € 4.891 |
| Spanjaardstraat 14 Binnenstad-Oost | 74 | 3 | A | € 409.000 | € 5.527 |
| Zuidje 20 Schermerhorn | 95 | 3 | A+++ | € 449.000 | € 4.726 |
| Willem de Zwijgerlaan 160 Dillenburg en Stadhouderskwartier | 75 | 3 | D | € 325.000 | € 4.333 |
| Emmastraat 48 Emmakwartier | 68 | 3 | A | € 410.000 | € 6.029 |
| Lindenlaan 120 Nassaukwartier en Hout | 69 | 3 | D | € 375.000 | € 5.435 |
| Van Ostadelaan 16 De Hoef I en II | 70 | 3 | F | € 325.000 | € 4.643 |
| Winkelwaard 203 Huiswaard-2-West | 97 | 4 | B | € 359.500 | € 3.706 |
| Kreekwaard 3 Huiswaard-2-Oost | 66 | 3 | A | € 350.000 | € 5.303 |