house · resale
Hoflaan 13
2691AM 's-Gravenzande · centrumgebied 's-Gravenzande · wijk Wijk 04 's-Gravenzande · Westland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 130 m² |
| Perceel | 157 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Overvoorde Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 49 houses in Westland met 91–169 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (-0.7% t.o.v. mediaan van € 4.646/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Westland
| Inwoners | 1.910 |
|---|---|
| Dichtheid | 7160 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 402.000 deze listing +49% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17830401
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | ISW Sweelincklaan — 0.29 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.25 km |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.13 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Klipper — 0.16 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijken Deunisvelt en Dupuis — 0.13 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | The Steakclub — 0.04 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 128.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.080 per jaar (~€ 173/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.037 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1690 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~520 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1971 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 471 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Westland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Kampschöerstraat 66 Zwartenhoek | 130 | B | € 580.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 594.300 | € -5.700 | |
| Aalbessenlaan 5 Essellanden | 144 | A | € 610.000 | +€ 0 | € 610.000 | +€ 10.000 | |
| Duijvesteijnstraat 28 Wateringen Centrumgebied | 120 | B | € 575.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 588.200 | € -11.800 | |
| Groeneveldstraat 23 Zwartenhoek | 155 | B | € 600.000 |
+€ 17.050
1 stap(pen)
|
€ 617.050 | +€ 17.050 | |
| Forum 23 Hoogeland Oost | 121 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -25.000 | |
| Tjalk 4 Achter de Dijk | 152 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -25.000 | |
| Opstalweg 59 Opstal | 118 | B | € 625.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 637.980 | +€ 37.980 | |
| Naaldwijkseweg 286 Bedrijventerrein Teylingen | 92 | C | € 625.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 643.400 | +€ 43.400 | |
| Raad van Europastraat 44 Dorp oost | 128 | A+ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 50.000 | |
| Maasdijk 140 's-Gravenzande Buitengebied | 97 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -50.000 | |
| Eikenlaan 51 Oudeland | 113 | A | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -55.000 | |
| Korbeel 13 Suydervelt | 108 | A | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -55.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Raad van Europastraat 44 Dorp oost | 128 | 4 | A+ | € 650.000 | € 5.078 |
| De Colman 52 Plan Zuid | 123 | 4 | A | € 500.000 | € 4.065 |
| Burgemeester Kampschöerstraat 66 Zwartenhoek | 130 | 5 | B | € 580.000 | € 4.462 |
| Kwaklaan 49 Vliettuinen | 129 | 5 | A++++ | € 670.000 | € 5.194 |
| Forum 23 Hoogeland Oost | 121 | 5 | A | € 575.000 | € 4.752 |
| Prins Clausstraat 96 Wateringen Noord en Ambachtshof | 134 | 5 | A | € 685.000 | € 5.112 |
| Duijvesteijnstraat 28 Wateringen Centrumgebied | 120 | 5 | B | € 575.000 | € 4.792 |
| Andriessenlaan 40 Zandevelt | 119 | 4 | B | € 719.000 | € 6.042 |
| Opstalweg 59 Opstal | 118 | 5 | B | € 625.000 | € 5.297 |
| Hazelaarhof 2 Oudeland | 120 | 5 | C | € 515.000 | € 4.292 |
| Aalbessenlaan 5 Essellanden | 144 | 5 | A | € 610.000 | € 4.236 |
| Voorstraat 10 Poeldijk Centrumgebied | 147 | 4 | C | € 695.000 | € 4.728 |