Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 108 m² |
| Perceel | 160 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hendriks Makelaardij Tilburg (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 66 houses in Tilburg met 75–140 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 56e percentiel (+2.4% t.o.v. mediaan van € 4.025/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 1.710 |
|---|---|
| Dichtheid | 8970 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 316.000 deze listing +41% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 40% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08551901
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Odulphuslyceum — 0.35 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albalad — 0.39 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Korvelplein — 0.71 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Noordhoekring — 0.43 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ETZ TweeSteden ziekenhuis — 2.64 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Tilburg Centraal Station — 0.87 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eethuis Bamboe — 0.11 km · 49 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.124 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 95.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 108 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.160 per jaar (~€ 180/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.304 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1836 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~648 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 432 per jaar en 432 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1910 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha hybride (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 383 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mastenbroekstraat 5 Leeuwerik Zuid | 117 | A+ | € 440.000 | +€ 0 | € 440.000 | € -5.000 | |
| Ezelvense Akkers 35 Ezelvense Akkers | 93 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 5.000 | |
| Bredaseweg 192 Sint Anna Noord | 101 | B | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -10.000 | |
| Prins Bernhardstraat 19 Eikenbosch | 119 | C | € 447.000 |
+€ 10.710
1 stap(pen)
|
€ 457.710 | +€ 12.710 | |
| Etnastraat 2 Ezelvense Akkers | 121 | B | € 429.000 | +€ 0 | € 429.000 | € -16.000 | |
| Kreitenmolenstraat 193 Bedrijventerrein Kreitenmolen | 91 | G | € 400.000 |
+€ 26.390
5 stap(pen)
|
€ 426.390 | € -18.610 | |
| Wandelboslaan 95 Luchthavenbuurt Oost | 108 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -20.000 | |
| Sumatrastraat 24 Loven Noord | 129 | E | € 439.000 |
+€ 28.380
3 stap(pen)
|
€ 467.380 | +€ 22.380 | |
| Kaapkoloniestraat 51 Afrikaanderbuurt Midden | 108 | D | € 400.000 |
+€ 17.280
2 stap(pen)
|
€ 417.280 | € -27.720 | |
| Veestraat 139 Trouwlaan | 115 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 30.000 | |
| Korte Nieuwstraat 3 Besterd | 118 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 30.000 | |
| Frits Zernikelaan 13 Ruiven | 103 | C | € 400.000 |
+€ 9.270
1 stap(pen)
|
€ 409.270 | € -35.730 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Robert Fruinstraat 23 Hoefstraat Noord | 110 | 4 | B | € 395.000 | € 3.591 |
| Bredaseweg 192 Sint Anna Noord | 101 | 4 | B | € 435.000 | € 4.307 |
| Schadewijkstraat 22 Dalem Zuid II | 113 | 4 | A | € 395.000 | € 3.496 |
| Veestraat 139 Trouwlaan | 115 | 4 | A | € 475.000 | € 4.130 |
| Leharstraat 22 Heikant Oost | 103 | 4 | D | € 390.000 | € 3.786 |
| Weteringlaan 176 De Blaak Zuid-West | 112 | 4 | C | € 519.000 | € 4.634 |
| Wandelboslaan 95 Luchthavenbuurt Oost | 108 | 5 | B | € 425.000 | € 3.935 |
| Oerlesestraat 93 Trouwlaan | 108 | 4 | C | € 350.000 | € 3.241 |
| Kaapkoloniestraat 51 Afrikaanderbuurt Midden | 108 | 3 | D | € 400.000 | € 3.704 |
| Haydnstraat 282 Heikant Zuid-West | 117 | 4 | B | € 375.000 | € 3.205 |
| Doesburgstraat 47 Huibeven Midden | 120 | 4 | A | € 485.000 | € 4.042 |
| Frits Zernikelaan 13 Ruiven | 103 | 5 | C | € 400.000 | € 3.883 |