Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 131 m² |
| Perceel | 136 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lamberink Makelaars & Adviseurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 33 houses in Assen met 91–170 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 63e percentiel (+12.5% t.o.v. mediaan van € 3.223/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Assen
| Inwoners | 920 |
|---|---|
| Dichtheid | 4404 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 266.000 deze listing +79% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 1.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01060003
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Gomarus College — 0.56 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.1 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Karsten — 0.82 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.87 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Assen — 0.64 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | YuMe — 0.17 km · 42 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 94.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.310 per jaar (~€ 109/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.377 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~917 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~131 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 463 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Assen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amarilstoep 2 De Stoepen | 122 | A | € 450.000 |
+€ 36.600
3 stap(pen)
|
€ 486.600 | +€ 11.600 | |
| Herman Broodstraat 29 Schildersbuurt | 164 | A | € 450.000 |
+€ 49.200
3 stap(pen)
|
€ 499.200 | +€ 24.200 | |
| Molenstraat 128 Oude Molenbuurt | 120 | D | € 375.000 |
+€ 68.400
6 stap(pen)
|
€ 443.400 | € -31.600 | |
| Narcisstraat 1 De Dorpen | 148 | B | € 450.000 |
+€ 60.680
4 stap(pen)
|
€ 510.680 | +€ 35.680 | |
| Hamerslanden 14 De Landen/De Akkers | 121 | A | € 390.000 |
+€ 36.300
3 stap(pen)
|
€ 426.300 | € -48.700 | |
| Oosterhoutstraat 19 De Esch | 154 | C | € 450.000 |
+€ 77.000
5 stap(pen)
|
€ 527.000 | +€ 52.000 | |
| Gersthullen 29 De Hullen | 128 | B | € 475.000 |
+€ 52.480
4 stap(pen)
|
€ 527.480 | +€ 52.480 | |
| De Gaarde 61 Zwarte Water | 109 | A | € 495.000 |
+€ 32.700
3 stap(pen)
|
€ 527.700 | +€ 52.700 | |
| Laurierpark 96 Kloostertuinen | 102 | A+ | € 385.000 |
+€ 22.440
2 stap(pen)
|
€ 407.440 | € -67.560 | |
| Wethouder Buningstraat 4 Vredeveld Noord | 109 | C | € 350.000 |
+€ 54.500
5 stap(pen)
|
€ 404.500 | € -70.500 | |
| Rhebruggenstraat 8 Veningerland | 136 | C | € 479.000 |
+€ 68.000
5 stap(pen)
|
€ 547.000 | +€ 72.000 | |
| Keverkleuven 35 De Kleuven | 104 | A | € 369.000 |
+€ 31.200
3 stap(pen)
|
€ 400.200 | € -74.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gersthullen 29 De Hullen | 128 | 4 | B | € 475.000 | € 3.711 |
| Rhebruggenstraat 8 Veningerland | 136 | 6 | C | € 479.000 | € 3.522 |
| Hamerslanden 14 De Landen/De Akkers | 121 | 5 | A | € 390.000 | € 3.223 |
| Vaart N.Z. 176 Landgoed Lariks | 139 | 5 | D | € 575.000 | € 4.137 |
| Amarilstoep 2 De Stoepen | 122 | 4 | A | € 450.000 | € 3.689 |
| Molenstraat 128 Oude Molenbuurt | 120 | 5 | D | € 375.000 | € 3.125 |
| Narcisstraat 1 De Dorpen | 148 | 6 | B | € 450.000 | € 3.041 |
| Oosterhoutstraat 19 De Esch | 154 | 5 | C | € 450.000 | € 2.922 |
| Rijnstraat 37 Pittelo Noord | 130 | 5 | E | € 300.000 | € 2.308 |
| Bosrank 40 Kloosterbos | 149 | 5 | A | € 595.000 | € 3.993 |
| Schieland 24 Baggelhuizen Zuid | 129 | 5 | A | € 298.000 | € 2.310 |
| Alkmesschen 5 De Messchen | 145 | 5 | B | € 625.000 | € 4.310 |