Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 199 m² |
| Perceel | 186 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Holtland Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Zwolle met 139–258 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 5e percentiel (-23.7% t.o.v. mediaan van € 4.282/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zwolle
| Inwoners | 6.455 |
|---|---|
| Dichtheid | 6398 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 441.000 deze listing +47% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01932200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | KBS De Vlieger — 0.48 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.52 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn XL — 0.77 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Mastenbroek — 0.58 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Blanker & Thiele — 0.61 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Isala — 4.65 km |
| OV-station | Zwolle Stadshagen — 0.58 km |
| Restaurant | Michael — 0.67 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 134.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 199 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.388 per jaar (~€ 199/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.302 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1791 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~398 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2005 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde woning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt uit 2025, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 702 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Zwolle
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fruitweidestraat 70 Frankhuis | 157 | A | € 650.000 |
+€ 28.260
2 stap(pen)
|
€ 678.260 | +€ 28.260 | |
| Steenhouwerstraat 22 Schoonhorst | 142 | B | € 650.000 |
+€ 41.180
3 stap(pen)
|
€ 691.180 | +€ 41.180 | |
| Dreessingel 77 Ittersumerbroek | 153 | C | € 645.000 |
+€ 58.140
4 stap(pen)
|
€ 703.140 | +€ 53.140 | |
| Brucknerstraat 10 Holtenbroek IV | 148 | A | € 550.000 |
+€ 26.640
2 stap(pen)
|
€ 576.640 | € -73.360 | |
| Schumannlaan 93 Holtenbroek I | 213 | A | € 698.000 |
+€ 38.340
2 stap(pen)
|
€ 736.340 | +€ 86.340 | |
| Twistvlietpad 105 Frankhuis | 200 | A | € 729.000 |
+€ 36.000
2 stap(pen)
|
€ 765.000 | +€ 115.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Twistvlietpad 105 Frankhuis | 200 | 6 | A | € 729.000 | € 3.645 |
| Schumannlaan 93 Holtenbroek I | 213 | 7 | A | € 698.000 | € 3.277 |
| Frankhuizerallee 208 Frankhuis | 181 | 6 | A | € 775.000 | € 4.282 |
| Potmarge 18 Aa-landen-Noord | 175 | 7 | C | € 835.000 | € 4.771 |
| Fruitweidestraat 70 Frankhuis | 157 | 7 | A | € 650.000 | € 4.140 |
| Belvédèrelaan 412 Werkeren | 218 | 6 | A | € 949.500 | € 4.356 |
| Dreessingel 77 Ittersumerbroek | 153 | 5 | C | € 645.000 | € 4.216 |
| Nilantsweg 15 Katerveer-Engelse werk | 154 | 5 | A | € 795.000 | € 5.162 |
| Voorsterweg 2 Oud-Westenholte | 155 | 5 | A | € 829.000 | € 5.348 |
| Brucknerstraat 10 Holtenbroek IV | 148 | 5 | A | € 550.000 | € 3.716 |
| Steenhouwerstraat 22 Schoonhorst | 142 | 6 | B | € 650.000 | € 4.577 |
| Koningin Máximastraat 2 Veerallee | 175 | 6 | A | € 998.000 | € 5.703 |