Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 58 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Anke Bodewes Makelaardij o.g. B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 apartments in Schiedam met 40–75 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 58e percentiel (+1.3% t.o.v. mediaan van € 4.417/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Schiedam
| Inwoners | 1.695 |
|---|---|
| Dichtheid | 16980 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 244.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 58% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06060402
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sint Willibrordus — 0.22 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KDV de Stadhouders — 0.48 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.23 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Gorzen — 0.21 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Schiedam — 1.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Vlietland — 2.44 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Schiedam, Maasboulevard — 0.57 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bamboo Cuisine — 0.14 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.239 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 56.413 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 58 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.856 per jaar (~€ 155/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.394 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1624 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~696 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 928 per jaar en 870 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1934 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 217 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Schiedam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Baan 28 Binnenstad | 60 | A+ | € 265.000 | +€ 0 | € 265.000 | +€ 5.500 | |
| Toon Verheystraat 111 Van Zantenbuurt | 66 | E | € 250.000 |
+€ 3.960
1 stap(pen)
|
€ 253.960 | € -5.540 | |
| Nieuwe Damlaan 531 Staatsliedenbuurt | 72 | C | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | € -9.500 | |
| Vlaardingerdijk 360 Distillateursbuurt | 58 | D | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | +€ 15.500 | |
| Hogenbanweg 425 Boylebuurt | 55 | F | € 275.000 |
+€ 5.500
2 stap(pen)
|
€ 280.500 | +€ 21.000 | |
| Burgemeester Gijsenlaan 36 Wibautbuurt | 45 | E | € 225.000 |
+€ 2.700
1 stap(pen)
|
€ 227.700 | € -31.800 | |
| Van Beverenstraat 47 Frankenland | 58 | C | € 225.000 | +€ 0 | € 225.000 | € -34.500 | |
| Burgemeester Van Haarenlaan 1352 Spieringshoek | 59 | F | € 207.500 |
+€ 5.900
2 stap(pen)
|
€ 213.400 | € -46.100 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Baan 28 Binnenstad | 60 | 2 | A+ | € 265.000 | € 4.417 |
| Vlaardingerdijk 360 Distillateursbuurt | 58 | 3 | D | € 275.000 | € 4.741 |
| Hogenbanweg 425 Boylebuurt | 55 | 3 | F | € 275.000 | € 5.000 |
| Van Beverenstraat 47 Frankenland | 58 | 3 | C | € 225.000 | € 3.879 |
| Dam 13 Brandersbuurt | 62 | 2 | F | € 195.000 | € 3.145 |
| Burgemeester Van Haarenlaan 1352 Spieringshoek | 59 | 3 | F | € 207.500 | € 3.517 |
| Toon Verheystraat 111 Van Zantenbuurt | 66 | 3 | E | € 250.000 | € 3.788 |
| Burgemeester Gijsenlaan 36 Wibautbuurt | 45 | 2 | E | € 225.000 | € 5.000 |
| Nieuwe Damlaan 531 Staatsliedenbuurt | 72 | 2 | C | € 250.000 | € 3.472 |
| Burgemeester Gijsenlaan 27 Wibautbuurt | 42 | 2 | G | € 190.000 | € 4.524 |