Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 107 m² |
| Perceel | 83 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Scheffer Makelaardij B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 45 houses in Amsterdam met 74–139 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 35e percentiel (-2.8% t.o.v. mediaan van € 5.625/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.505 |
|---|---|
| Dichtheid | 6869 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 568.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363NA04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Bonkelaar — 0.33 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.19 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Tuindorp Oostzaan — 1.36 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Meteorensingel — 1.37 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 2.81 km |
| OV-station | Molenwijk — 0.54 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Cometa — 0.95 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.793 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 126.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 107 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.140 per jaar (~€ 178/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.971 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1819 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~642 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 428 per jaar en 428 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1993 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 375 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vegastraat 126 Tuindorp Oostzaan-Oost | 93 | C | € 575.000 |
+€ 8.370
1 stap(pen)
|
€ 583.370 | € -1.630 | |
| Ethekwini 22 E-buurt | 125 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -10.000 | |
| 2e Kekerstraat 29 K-buurt-Zuidwest | 129 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -10.000 | |
| Stenen Beer 2 Twiske-West | 108 | A | € 598.000 | +€ 0 | € 598.000 | +€ 13.000 | |
| Marga Klompélaan 100 De Eendracht | 108 | C | € 595.000 |
+€ 9.720
1 stap(pen)
|
€ 604.720 | +€ 19.720 | |
| Ravelijn 61 Aetsveld-Noord | 118 | C | € 550.000 |
+€ 10.620
1 stap(pen)
|
€ 560.620 | € -24.380 | |
| Amerbos 401 Buikslotermeer-Noord | 124 | C | € 600.000 |
+€ 11.160
1 stap(pen)
|
€ 611.160 | +€ 26.160 | |
| Enkhuizerplein 13 Tuindorp Nieuwendam-West | 82 | D | € 600.000 |
+€ 13.120
2 stap(pen)
|
€ 613.120 | +€ 28.120 | |
| Geerdinkhof 309 G-buurt-Oost | 103 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -35.000 | |
| Mr.J.C.Bührmannlaan 53 De Klomp | 101 | C | € 535.000 |
+€ 9.090
1 stap(pen)
|
€ 544.090 | € -40.910 | |
| Rudolf Agricolastraat 11 Confuciusbuurt | 104 | C | € 619.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 628.360 | +€ 43.360 | |
| Latherusstraat 104 Bloemenbuurt-Zuid | 80 | C | € 625.000 |
+€ 7.200
1 stap(pen)
|
€ 632.200 | +€ 47.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Marga Klompélaan 100 De Eendracht | 108 | 4 | C | € 595.000 | € 5.509 |
| Rudolf Agricolastraat 11 Confuciusbuurt | 104 | 4 | C | € 619.000 | € 5.952 |
| Geerdinkhof 309 G-buurt-Oost | 103 | 4 | A | € 550.000 | € 5.340 |
| Duinluststraat 34 Werengouw-Midden | 101 | 4 | A | € 650.000 | € 6.436 |
| Herensingel 51 Herensingelkwartier | 100 | 4 | C | € 650.000 | € 6.500 |
| Stenen Beer 2 Twiske-West | 108 | 5 | A | € 598.000 | € 5.537 |
| Mr.J.C.Bührmannlaan 53 De Klomp | 101 | 5 | C | € 535.000 | € 5.297 |
| Ingelandenweg 174 Dijkgraafpleinbuurt | 101 | 5 | B | € 525.000 | € 5.198 |
| Achterherengracht 11 Herensingelkwartier | 96 | 4 | B | € 675.000 | € 7.031 |
| Vegastraat 126 Tuindorp Oostzaan-Oost | 93 | 4 | C | € 575.000 | € 6.183 |
| Wethouder De Vriesplantsoen 64 Gein 4 | 104 | 5 | B | € 489.000 | € 4.702 |
| Ravelijn 61 Aetsveld-Noord | 118 | 5 | C | € 550.000 | € 4.661 |