databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Ruurloseweg 6

7251LK Vorden · Verspreide huizen Delden en Veldwijk · wijk Wijk 02 Vorden · Bronckhorst

€ 995.000
€ 4.198 / m²
237 7kamers D
Foto 1 van Ruurloseweg 6 Foto 2 van Ruurloseweg 6 Foto 3 van Ruurloseweg 6 Foto 4 van Ruurloseweg 6 Foto 5 van Ruurloseweg 6 Foto 6 van Ruurloseweg 6 Foto 7 van Ruurloseweg 6 Foto 8 van Ruurloseweg 6 Foto 9 van Ruurloseweg 6 Foto 10 van Ruurloseweg 6 Foto 11 van Ruurloseweg 6 Foto 12 van Ruurloseweg 6

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.237 m²
Perceel3100 m²
Kamers7 (4 slaap)
EnergielabelD
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar De Haan Schippers Makelaars | Baerz & Co (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 8 houses in Bronckhorst met 165–308 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 25e percentiel (-2.0% t.o.v. mediaan van € 4.286/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Ruurloseweg

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Ruurloseweg 26 147 F € 525.000 € 3.571
Ruurloseweg 49 175 A € 750.000 € 4.286

Buurt in cijfers — Bronckhorst

Inwoners1.180
Dichtheid50 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.2
Gemiddelde WOZ (buurt) € 615.000 deze listing +62% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt27%
Afstand basisschool1.9 km
Afstand supermarkt2.1 km
Afstand huisarts2.2 km
Afstand kinderdagverblijf1.9 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU18760209 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school OBS De Dorpsschool — 1.18 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt ALDI — 1.06 km · 2 totaal binnen zoekradius
Apotheek Benu — 1.49 km
OV-station Vorden — 1.02 km
Restaurant Bosloods 1873 — 0.7 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 4.750 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 216.304 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 237 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 7.584 per jaar (~€ 632/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 5.382 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~6636 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2844 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 3.792 per jaar en 3555 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1933
BouwBestaande bouw
Soort objectVilla, vrijstaande woning
DakSamengesteld dak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en voorzetramen
VerwarmingCv-ketel, heteluchtverwarming en open haard
Warm waterGeiser
CV-ketelBrink (gas gestookt uit 2007, eigendom)
Energielabel (officieel)D
Inhoud1.102 m³
TuinTuin rondom
Indeling7 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Bronckhorst

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label D te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Koningsweg 3 Verspreide huizen Hengelo en Noordink 187 A € 1.050.000 +€ 0 € 1.050.000 +€ 55.000
Holtmaet 5 Vorden 194 A € 829.000 +€ 0 € 829.000 € -166.000