Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ooms Makelaars Rotterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 156 apartments in Rotterdam met 64–119 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 85e percentiel (+24.7% t.o.v. mediaan van € 4.795/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 18.365 |
|---|---|
| Dichtheid | 13518 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 426.000 deze listing +29% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 67% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990110
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Willibrordschool — 0.03 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Steigertje — 0.04 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Wah Nam Hong — 0.12 km · 35 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Lagaay-Westblaak — 0.6 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | huisartsenpraktijk Wijnhaven — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Het Ooghuis — 0.56 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Blaak — 0.24 km · 28 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Miss Gu's Hotpot — 0.05 km · 253 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 115.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.288 per jaar (~€ 107/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.733 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1012 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~276 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 289 m³ |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elektroweg 2 Hillegersberg Zuid | 87 | A+++ | € 555.000 | +€ 0 | € 555.000 | +€ 5.000 | |
| Boezemkade 327 Rubroek | 101 | A | € 549.000 |
+€ 8.080
1 stap(pen)
|
€ 557.080 | +€ 7.080 | |
| Kratonkade 688 Schiemond | 95 | A | € 550.000 |
+€ 7.600
1 stap(pen)
|
€ 557.600 | +€ 7.600 | |
| Duizendschoonstraat 22 Hillegersberg Zuid | 102 | D | € 500.000 |
+€ 35.700
4 stap(pen)
|
€ 535.700 | € -14.300 | |
| Elektroweg 6 Hillegersberg Zuid | 87 | A+++ | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | +€ 15.000 | |
| Baljuwplein 62 Provenierswijk | 99 | D | € 499.500 |
+€ 34.650
4 stap(pen)
|
€ 534.150 | € -15.850 | |
| Elektroweg 4 Hillegersberg Zuid | 87 | A+++ | € 570.000 | +€ 0 | € 570.000 | +€ 20.000 | |
| Schieveenstraat 47 Liskwartier | 99 | C | € 500.000 |
+€ 27.720
3 stap(pen)
|
€ 527.720 | € -22.280 | |
| Elektroweg 2 Hillegersberg Zuid | 92 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -25.000 | |
| Elektroweg 6 Hillegersberg Zuid | 92 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -25.000 | |
| Elektroweg 4 Hillegersberg Zuid | 92 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -25.000 | |
| Schiekade 628 Agniesebuurt | 86 | A | € 585.000 |
+€ 6.880
1 stap(pen)
|
€ 591.880 | +€ 41.880 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kratonkade 688 Schiemond | 95 | 4 | A | € 550.000 | € 5.789 |
| Elektroweg 2 Hillegersberg Zuid | 87 | 4 | A+++ | € 555.000 | € 6.379 |
| Elektroweg 6 Hillegersberg Zuid | 87 | 4 | A+++ | € 565.000 | € 6.494 |
| Elektroweg 4 Hillegersberg Zuid | 87 | 4 | A+++ | € 570.000 | € 6.552 |
| Baljuwplein 62 Provenierswijk | 99 | 4 | D | € 499.500 | € 5.045 |
| Banierstraat 33 Agniesebuurt | 91 | 4 | A | € 450.000 | € 4.945 |
| Boezemkade 327 Rubroek | 101 | 4 | A | € 549.000 | € 5.436 |
| Elektroweg 2 Hillegersberg Zuid | 92 | 5 | A+++ | € 525.000 | € 5.707 |
| Elektroweg 6 Hillegersberg Zuid | 92 | 5 | A+++ | € 525.000 | € 5.707 |
| Elektroweg 4 Hillegersberg Zuid | 92 | 5 | A+++ | € 525.000 | € 5.707 |
| Bijlwerffstraat 25 Blijdorp | 84 | 4 | A | € 485.000 | € 5.774 |
| Gordelweg 124 Bergpolder | 97 | 4 | B | € 450.000 | € 4.639 |