house · resale
Cannenburg 26
3328AS Dordrecht · Vredenburg en omgeving · wijk Wijk 09 Sterrenburg · Dordrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 107 m² |
| Perceel | 190 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaarsland (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Dordrecht met 74–139 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 47e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.065/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dordrecht
| Inwoners | 2.855 |
|---|---|
| Dichtheid | 8896 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 339.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 8% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05050908
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS Meridiaan — 0.07 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Mini Burgt — 0.93 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.63 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Galilea-Zuid — 0.57 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Jagerweg — 0.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | DG&J-ZHZ — 1.71 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Dordrecht Zuid — 1.75 km |
| Restaurant | (naamloos) — 0.96 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.077 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 107 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.140 per jaar (~€ 178/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.255 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1819 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~642 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 428 per jaar en 428 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1981 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 384 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Dordrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bakema-erf 287 Van den Broek-erf en omgeving | 97 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -20.000 | |
| Beekmanstraat 145 Beekmanstraat en omgeving | 92 | E | € 389.000 |
+€ 20.240
3 stap(pen)
|
€ 409.240 | € -25.760 | |
| Brederodestraat 6 Jacob Catsstraat en omgeving | 86 | D | € 393.750 |
+€ 13.760
2 stap(pen)
|
€ 407.510 | € -27.490 | |
| Johanna Naber-erf 301 Johanna Naber-erf en omgeving | 96 | C | € 398.800 |
+€ 8.640
1 stap(pen)
|
€ 407.440 | € -27.560 | |
| Vlietweg 6 Erasmuslaan en omgeving | 111 | E | € 439.000 |
+€ 24.420
3 stap(pen)
|
€ 463.420 | +€ 28.420 | |
| Volkerakweg 36 Merwedepolder-West | 135 | A | € 479.000 | +€ 0 | € 479.000 | +€ 44.000 | |
| Singel 358 Rozenhof en omgeving | 138 | C | € 495.000 |
+€ 12.420
1 stap(pen)
|
€ 507.420 | +€ 72.420 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bakema-erf 287 Van den Broek-erf en omgeving | 97 | 4 | A | € 415.000 | € 4.278 |
| Vlietweg 6 Erasmuslaan en omgeving | 111 | 5 | E | € 439.000 | € 3.955 |
| Johanna Naber-erf 301 Johanna Naber-erf en omgeving | 96 | 4 | C | € 398.800 | € 4.154 |
| Beekmanstraat 145 Beekmanstraat en omgeving | 92 | 4 | E | € 389.000 | € 4.228 |
| Binnen Kalkhaven 11 Kalkhaven | 106 | 4 | A | € 599.000 | € 5.651 |
| Kromhout 153 Kasperspad en omgeving | 124 | 5 | E | € 498.000 | € 4.016 |
| Brederodestraat 6 Jacob Catsstraat en omgeving | 86 | 4 | D | € 393.750 | € 4.578 |
| Chico Mendesring 371 Amazone en omgeving | 128 | 4 | B | € 528.800 | € 4.131 |
| Rozenstraat 2 Bloemenbuurt | 90 | 4 | D | € 289.000 | € 3.211 |
| Zuidendijk 135 Zuidendijk | 90 | 3 | C | € 575.000 | € 6.389 |
| Walenburg 108 Zuilenburg en omgeving | 86 | 3 | C | € 315.000 | € 3.663 |
| Van Bosseplantsoen 9 Crabbehof-Noord | 83 | 4 | A | € 319.000 | € 3.843 |