Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 58 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Atta Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 86 apartments in Rotterdam met 40–75 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 91e percentiel (+24.4% t.o.v. mediaan van € 5.473/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Noordsingel
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Noordsingel 262 | 74 | A++ | € 500.000 | € 6.757 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 4.070 |
|---|---|
| Dichtheid | 10989 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 347.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 80% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990515
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Zadkine — 0.34 km · 36 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Klimop Oude Noorden — 0.61 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | ALDI — 0.27 km · 33 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Walenburg — 0.27 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Rotterdam Noord — 0.52 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 1.4 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Centraal — 0.68 km · 27 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Angelo Betti — 0.2 km · 71 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 58 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 696 per jaar (~€ 58/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.944 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~522 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~116 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Driedubbel glas, dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 193 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 64 | A | € 385.000 |
+€ 11.520
2 stap(pen)
|
€ 396.520 | +€ 1.520 | |
| Brouwhuisstraat 1 Feijenoord | 53 | A | € 375.000 |
+€ 9.540
2 stap(pen)
|
€ 384.540 | € -10.460 | |
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 63 | A | € 395.000 |
+€ 11.340
2 stap(pen)
|
€ 406.340 | +€ 11.340 | |
| Schout Heynricstraat 50 Agniesebuurt | 67 | D | € 350.000 |
+€ 30.150
5 stap(pen)
|
€ 380.150 | € -14.850 | |
| Herman Robbersstraat 110 Rubroek | 66 | D | € 350.000 |
+€ 29.700
5 stap(pen)
|
€ 379.700 | € -15.300 | |
| Van der Horststraat 7 Blijdorp | 62 | D | € 385.000 |
+€ 27.900
5 stap(pen)
|
€ 412.900 | +€ 17.900 | |
| Ruivenplantsoen 28 Oude Noorden | 67 | A | € 365.000 |
+€ 12.060
2 stap(pen)
|
€ 377.060 | € -17.940 | |
| Lombardkade 82 Stadsdriehoek | 60 | D | € 350.000 |
+€ 27.000
5 stap(pen)
|
€ 377.000 | € -18.000 | |
| Witte de Withstraat 19 Cool | 65 | C | € 389.000 |
+€ 24.700
4 stap(pen)
|
€ 413.700 | +€ 18.700 | |
| Staalstraat 43 Katendrecht | 67 | B | € 395.000 |
+€ 19.430
3 stap(pen)
|
€ 414.430 | +€ 19.430 | |
| Pannekoekstraat 50 Stadsdriehoek | 62 | C | € 350.000 |
+€ 23.560
4 stap(pen)
|
€ 373.560 | € -21.440 | |
| Pannekoekstraat 62 Stadsdriehoek | 60 | C | € 350.000 |
+€ 22.800
4 stap(pen)
|
€ 372.800 | € -22.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Vollenhovenstraat 3 Nieuwe Werk | 57 | 2 | A | € 350.000 | € 6.140 |
| Lombardkade 82 Stadsdriehoek | 60 | 2 | D | € 350.000 | € 5.833 |
| Mariniersweg 199 Stadsdriehoek | 60 | 2 | C | € 350.000 | € 5.833 |
| Sonmansstraat 50 Blijdorp | 62 | 2 | C | € 395.000 | € 6.371 |
| Brouwhuisstraat 1 Feijenoord | 53 | 2 | A | € 375.000 | € 7.075 |
| Krekelstraat 3 Kralingen West | 61 | 2 | C | € 329.000 | € 5.393 |
| Bergweg 63 Liskwartier | 58 | 2 | A | € 315.000 | € 5.431 |
| Heemraadssingel 184 Middelland | 64 | 2 | A | € 359.000 | € 5.609 |
| Pannekoekstraat 62 Stadsdriehoek | 60 | 3 | C | € 350.000 | € 5.833 |
| Witte de Withstraat 19 Cool | 65 | 2 | C | € 389.000 | € 5.985 |
| Van der Horststraat 7 Blijdorp | 62 | 3 | D | € 385.000 | € 6.210 |
| Bentinckplein 88 Blijdorp | 63 | 2 | C | € 325.000 | € 5.159 |