house · resale
Mieke de Brefstraat 48
5481CM Schijndel · Schijndel Centrum 2 · wijk Schijndel · Meierijstad
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 147 m² |
| Perceel | 153 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Meierijstad Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 houses in Meierijstad met 102–191 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 71e percentiel (+11.4% t.o.v. mediaan van € 3.939/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Meierijstad
| Inwoners | 780 |
|---|---|
| Dichtheid | 4362 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 393.000 deze listing +64% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19480226
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | 't Talent — 0.28 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.29 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.14 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek De Meierij — 0.2 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Smits en Roefs — 0.41 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Daleys Foodbar — 0.15 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.079 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 138.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 147 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.352 per jaar (~€ 196/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.275 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1911 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~588 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2012 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | AWB (2012) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 603 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Meierijstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brahmsstraat 14 Cathalijne en Kinderbos | 113 | A | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | € 0 | |
| Rietven 103 't Ven West | 151 | B | € 637.500 |
+€ 16.610
1 stap(pen)
|
€ 654.110 | +€ 9.110 | |
| Dominicus van Ophovenstraat 77 Oranjewijk en Dorsveld | 126 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -20.000 | |
| Andoornstraat 18 Boschweg Noordoost | 146 | D | € 579.000 |
+€ 39.420
3 stap(pen)
|
€ 618.420 | € -26.580 | |
| Den Ekker 22 Olland | 165 | B | € 599.000 |
+€ 18.150
1 stap(pen)
|
€ 617.150 | € -27.850 | |
| Pater Thijssenstraat 11 Zijtaart | 137 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 30.000 | |
| Groot Dorsent 4 Empeldonk | 168 | B | € 595.000 |
+€ 18.480
1 stap(pen)
|
€ 613.480 | € -31.520 | |
| Johan Frisostraat 26 Kienehoef Zuid | 165 | C | € 650.000 |
+€ 33.000
2 stap(pen)
|
€ 683.000 | +€ 38.000 | |
| Mars 2 Hulzebraak | 133 | A | € 689.000 | +€ 0 | € 689.000 | +€ 44.000 | |
| Willem van Oranjelaan 41 Hulzebraak | 146 | B | € 570.000 |
+€ 16.060
1 stap(pen)
|
€ 586.060 | € -58.940 | |
| Klaverweide 51 Keldonk | 160 | A++ | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | € -60.000 | |
| Struikhei 13 Mariaheide | 156 | C | € 545.000 |
+€ 31.200
2 stap(pen)
|
€ 576.200 | € -68.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Willem van Oranjelaan 41 Hulzebraak | 146 | 6 | B | € 570.000 | € 3.904 |
| Rietven 103 't Ven West | 151 | 7 | B | € 637.500 | € 4.222 |
| Andoornstraat 18 Boschweg Noordoost | 146 | 7 | D | € 579.000 | € 3.966 |
| Johan Frisostraat 26 Kienehoef Zuid | 165 | 6 | C | € 650.000 | € 3.939 |
| Pater Thijssenstraat 11 Zijtaart | 137 | 5 | A | € 675.000 | € 4.927 |
| Herteweide 12 Bunderse Hoek Zuid | 140 | 5 | A | € 555.000 | € 3.964 |
| Struikhei 13 Mariaheide | 156 | 5 | C | € 545.000 | € 3.494 |
| Klaverweide 51 Keldonk | 160 | 5 | A++ | € 585.000 | € 3.656 |
| Mars 2 Hulzebraak | 133 | 7 | A | € 689.000 | € 5.180 |
| Den Ekker 22 Olland | 165 | 5 | B | € 599.000 | € 3.630 |
| IJsselstraat 28 Leest | 137 | 5 | B | € 499.000 | € 3.642 |
| Dominicus van Ophovenstraat 77 Oranjewijk en Dorsveld | 126 | 5 | A | € 625.000 | € 4.960 |