Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 120 m² |
| Perceel | 146 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Oosting Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 29 houses in Assen met 84–156 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-1.1% t.o.v. mediaan van € 3.161/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Molenstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Molenstraat 257 | 90 | C | € 265.000 | € 2.944 |
Buurt in cijfers — Assen
| Inwoners | 1.800 |
|---|---|
| Dichtheid | 5549 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 245.000 deze listing +53% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 64% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01060200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Gomarus College — 0.09 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.28 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.66 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Assen Noord — 0.66 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Assen — 1.1 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Fong Sho — 0.25 km · 41 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 81.522 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 120 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.840 per jaar (~€ 320/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.110 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3360 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1440 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.920 per jaar en 1800 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1938 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Netfit (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 425 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Assen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keverkleuven 35 De Kleuven | 104 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | € -6.000 | |
| Laurierpark 96 Kloostertuinen | 102 | A+ | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 10.000 | |
| Hamerslanden 14 De Landen/De Akkers | 121 | A | € 390.000 | +€ 0 | € 390.000 | +€ 15.000 | |
| Wethouder Buningstraat 4 Vredeveld Noord | 109 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -25.000 | |
| Krekelkleuven 15 De Kleuven | 108 | B | € 339.000 | +€ 0 | € 339.000 | € -36.000 | |
| Roegoorn 23 De Goorns | 109 | A | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € -40.000 | |
| Van Ostadestraat 34 Schildersbuurt | 115 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -50.000 | |
| Naoberdreef 5 De Dreven | 97 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -50.000 | |
| Robijnstoep 45 De Stoepen | 104 | B | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | € -60.000 | |
| Rijnstraat 37 Pittelo Noord | 130 | E | € 300.000 |
+€ 7.800
1 stap(pen)
|
€ 307.800 | € -67.200 | |
| Amarilstoep 2 De Stoepen | 122 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 75.000 | |
| Obrechtlaan 86 Componistenbuurt Oost | 106 | C | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € -75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hamerslanden 14 De Landen/De Akkers | 121 | 5 | A | € 390.000 | € 3.223 |
| Krekelkleuven 15 De Kleuven | 108 | 5 | B | € 339.000 | € 3.139 |
| Schieland 24 Baggelhuizen Zuid | 129 | 5 | A | € 298.000 | € 2.310 |
| Van Ostadestraat 34 Schildersbuurt | 115 | 4 | A | € 325.000 | € 2.826 |
| Rijnstraat 37 Pittelo Noord | 130 | 5 | E | € 300.000 | € 2.308 |
| Wethouder Buningstraat 4 Vredeveld Noord | 109 | 6 | C | € 350.000 | € 3.211 |
| Amarilstoep 2 De Stoepen | 122 | 4 | A | € 450.000 | € 3.689 |
| Roegoorn 23 De Goorns | 109 | 4 | A | € 335.000 | € 3.073 |
| Laurierpark 96 Kloostertuinen | 102 | 5 | A+ | € 385.000 | € 3.775 |
| Gravenlanden 93 De Landen/De Akkers | 107 | 5 | C | € 295.000 | € 2.757 |
| Obrechtlaan 86 Componistenbuurt Oost | 106 | 5 | C | € 300.000 | € 2.830 |
| Rijnstraat 10 Pittelo Midden | 133 | 5 | B | € 289.000 | € 2.173 |