house · resale
Prins Clausstraat 96
2291WD Wateringen · Wateringen Noord en Ambachtshof · wijk Wijk 06 Wateringen · Westland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 134 m² |
| Perceel | 165 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Helm & Heus Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Westland met 93–174 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 79e percentiel (+10.0% t.o.v. mediaan van € 4.646/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Westland
| Inwoners | 1.115 |
|---|---|
| Dichtheid | 4237 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 481.000 deze listing +42% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 16% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17830607
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Hofvilla — 0.63 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Villa Okidoki — 0.97 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.62 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Vrolijk — 0.65 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | De Beemd — 0.94 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Basalt revalidatie Den Haag — 1.18 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.57 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Grillrestaurant Papyrus — 0.62 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.270 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 146.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 134 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.144 per jaar (~€ 179/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.449 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1742 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~536 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2010 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas kompakt HRE (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 548 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Westland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Atlantische Oceaan 20 Woerdblok | 162 | A+ | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -10.000 | |
| Kwaklaan 49 Vliettuinen | 129 | A++++ | € 670.000 | +€ 0 | € 670.000 | € -15.000 | |
| Pepermuntstraat 4 Essellanden | 153 | A | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | +€ 15.000 | |
| Raad van Europastraat 44 Dorp oost | 128 | A+ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -35.000 | |
| Voorstraat 10 Poeldijk Centrumgebied | 147 | C | € 695.000 |
+€ 29.400
2 stap(pen)
|
€ 724.400 | +€ 39.400 | |
| Opstalweg 59 Opstal | 118 | B | € 625.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 637.980 | € -47.020 | |
| Andriessenlaan 40 Zandevelt | 119 | B | € 719.000 |
+€ 13.090
1 stap(pen)
|
€ 732.090 | +€ 47.090 | |
| Portalaan 22 Hoogeland Oost | 134 | A++++ | € 635.000 | +€ 0 | € 635.000 | € -50.000 | |
| Singel 24 Vliettuinen | 126 | A | € 630.000 | +€ 0 | € 630.000 | € -55.000 | |
| Fossastraat 46 Hoogeland West | 141 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -60.000 | |
| Duindistel 8 Woerdblok | 152 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -60.000 | |
| Groeneveldstraat 23 Zwartenhoek | 155 | B | € 600.000 |
+€ 17.050
1 stap(pen)
|
€ 617.050 | € -67.950 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kwaklaan 49 Vliettuinen | 129 | 5 | A++++ | € 670.000 | € 5.194 |
| Burgemeester Kampschöerstraat 66 Zwartenhoek | 130 | 5 | B | € 580.000 | € 4.462 |
| Aalbessenlaan 5 Essellanden | 144 | 5 | A | € 610.000 | € 4.236 |
| Socratesstraat 13 Buitengebied Honselersdijk | 142 | 5 | A | € 790.000 | € 5.563 |
| Portalaan 22 Hoogeland Oost | 134 | 6 | A++++ | € 635.000 | € 4.739 |
| Raad van Europastraat 44 Dorp oost | 128 | 4 | A+ | € 650.000 | € 5.078 |
| Fossastraat 46 Hoogeland West | 141 | 6 | A | € 625.000 | € 4.433 |
| Hoflaan 13 centrumgebied 's-Gravenzande | 130 | 4 | A | € 600.000 | € 4.615 |
| Singel 24 Vliettuinen | 126 | 6 | A | € 630.000 | € 5.000 |
| Forum 23 Hoogeland Oost | 121 | 5 | A | € 575.000 | € 4.752 |
| Opstalweg 59 Opstal | 118 | 5 | B | € 625.000 | € 5.297 |
| Duijvesteijnstraat 28 Wateringen Centrumgebied | 120 | 5 | B | € 575.000 | € 4.792 |